IdeaSense posílila o nový tým. Inovace přinesou IT vývojáři

Inovační společnost IdeaSense rozšířila své řady o celé oddělení vývoje. Pod vedením Adama Karneta přijala nový tým vývojářů, který pro IdeaSense nápady mění v konkrétní návrhy, pracuje na designech a pak i implementaci do praxe. Na rozvoji jednotlivých služeb či projektů se tak vývojáři podílejí od samého počátku.

2019-01-29 16_48_05-window

Jde o nové interní nastavení, ve kterém chce Ideasense zvýšit podíl IT pracovníků v celém inovačním procesu. Nový tým vývojářů má možnost ovlivnit jednotlivé inovace hned při jejich vzniku a do týmu vnést odlišný styl uvažování. Přítomnost IT v řídících rolích přináší dle společnosti výhody pro obě strany, jelikož kombinace odlišných přístupů posouvá jednotlivé projekty dál mnohem rychleji a efektivněji.

Vývojáři u nás neplatí za odstřižený black-box, který pracuje po vlastní ose a kterému nikdo v podstatě nerozumí, jak tomu u řady firem bývá. Jsou přirozenou součástí týmu, který díky nim funguje ještě lépe. IdeaSense je úžasná směsice lidí s rozličnými talenty. Byla by proto velká škoda od sebe jednotlivá zaměření uměle oddělovat,” říká Adam Karnet, Development Lead v IdeaSense.

Do vývojářského týmu IdeaSense stále nabírá, nyní konkrétně na pozice seniorního PHP vývojáře se zkušenostmi s Nette Frameworkem a Doctrine 2, či na pozici Java developera. Oba by měli umět pracovat samostatně a zvládat komunikaci jak s interními, tak externími klienty.

O IdeaSense

Společnost IdeaSense vznikla v roce 2012 a platí za leadera na trhu s inovacemi. Firmám z České republiky i zahraničí dodává inovace produktů, služeb a business modelů prostřednictvím Inovačních farem®. Inovační proces vychází z přístupu Human-centered design, který zajišťuje vývoj inovací přesně cílený na příležitosti na trhu (tzv. Jobs-To-Be-Done) a zároveň na dlouhodobou výnosnost inovací. IdeaSense klientům nabízí mimo jiné také zázemí v kulturní antropologii a behaviorální psychologii, které zajišťují výzkum trhu na vysoké úrovni. V inovačním procesu spolupracuje s členy IdeaSense Advisory Boardu – špičkovými odborníky a osobnostmi, kteří jsou přítomni v každém realizovaném projektu.

Kromě vývoje inovačních řešení společnost pomáhá firmám aktivovat vlastní inovační potenciál skrze školení a nastavení interních inovačních ekosystémů. Poskytuje nástroje pro crowd innovation, tj. zapojení zaměstnanců a zákazníků do inovačního procesu. IdeaSense jako jediná v České republice využívá nejefektivnějších způsobů testování tržního potenciálu inovací prostřednictvím prediktivních trhů. Poskytuje kompletní servis v oblasti vývoje inovací, včetně dohledu nad realizací či implementaci inovací skrze dceřiné startupy.

Více informací na: www.ideasense.cz.

Reklamy