Sociální sítě Grandhotelu Pupp budou v novém kabátě

Digitální fullservisová agentura LCG New Media vyhrála z kraje roku tendr a získala nového klienta Grandhotel Pupp. Legendárnímu hotelu bude zajišťovat kompletní servis v rámci digitálního prostředí. Ten zahrnuje přípravu nové komunikační strategie na sociálních sítích, řízení a kreativitu obsahu a výkonnostní marketing napříč platformami.

Grandhotel Pupp je jedním z nejznámějších a nejstarších hotelů nacházejících se na území Česka. Jeho historie sahá až do roku 1701. V hotelu jsou kromě několika restaurací a klasického wellness k dispozici tradiční a moderní léčebně rehabilitační procedury. Za více než 300 let existence kráčela po jeho chodbách celá řada slavných hostů z řad umělců, lékařů či panovníků – např. Johann Sebastian Bach, Marie Terezie, Claudia Cardinale, Michael Douglas, Daniel Craig, John Travolta a další. Aktuálně chystá vedení hotelu celou řadu novinek a změn, které by měly přispět k celkovému rebrandingu.

LCG New Media pracuje pro BAYER, STOCK, Edenred, Galerii Harfa, Botanickou zahradu, festivaly HradyCZ, Loterii Korunka, Festo, Bondster, ACEMA a další firmy. V referencích má společnosti jako Česká spořitelna, Omega Pharma, ASUS, Tour Espana, ERV pojišťovna, ERGO, BigBoard, Ferring nebo například DigiTV. Více informací najdete na http://www.lcgnewmedia.cz/.

O LCG NEW MEDIA:

LCG New Media je fullservisová digitální agentura specializující se na brandovo-výkonnostní kampaně. Zaměřujeme se na vytváření strategií fungování značek a společností v digitálním prostředí. Navrhujeme unikátní ekosystémy pro společnosti na míru ať už prodejní, brandové nebo v rámci reputation managementu. Specializujeme se na propojování akvizičních kanálů a budování značky skrze sociální sítě a influencer marketingu. Jsme partnerem Google. Pro naše klienty řídíme kampaně na území Evropy, Ruska a US. Propojujeme online a offline strategie pro dosažení maximálních výsledků. Více informací na www.lcgnewmedia.cz/.