Tech Data získala certifikaci ISO 9001:2015 v rámci Evropy

Mnohé evropské pobočky získaly tento mezinárodně uznávaný standard kvality

BARCELONA, 11. února, 2019 Tech Data (Nasdaq: TECD) dnes oznámila, že získala certifikaci ISO 9001:2015 v několika svých evropských pobočkách. Mezi země, ve kterých se nachází pobočky společnosti Tech Data s certifikací ISO, nově patří Rakousko, Belgie, Francie, Česká republika, Německo, Maďarsko, Itálie, Nizozemsko, Polsko, Rumunsko, Srbsko, Slovensko, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko, a Velká Británie.

ISO 9001:2015 je mezinárodně uznávaný standard na zavedení systému managementu kvality v organizacích napříč různými odvětvími po celém světě. Prodejní kanceláře a logistická centra společnosti Tech Data prošly velmi podrobným auditem, na který dohlížel nezávislý inspekční certifikační orgán. Během auditu byly zhodnoceny na základě různých faktorů, včetně důslednosti v kvalitě služeb, jejich neustálého zlepšování a opakované spokojenosti zákazníků.

Patrick Zammit, prezident společnosti Tech Data pro Evropu, řekl: „Získání certifikace ISO 9001:2015 je významným důkazem o trvalém závazku společnosti Tech Data dodávat vysoce kvalitní služby distributorům IT služeb. Zároveň potvrzuje důvěru v naše kolegy v regionu, kteří nám pomáhají vytvářet firemní kulturu neustálého zlepšování směrem k našim zákazníkům a vendorům.“

Standard ISO 9000:2015 pro systém managementu kvality je navržený tak, aby pomáhal organizacím zajistit, že uspokojí potřeby zákazníků a partnerů, a zároveň plní zákonné a regulační požadavky, související s produktem nebo službou. Certifikační orgány třetích stran dodávají nezávislé potvrzení, že organizace splňují požadavky standardu ISO 9001. Standardem ISO 9001 bylo nezávisle certifikováno více než milion organizací na celém světě, což z něj v současnosti činí jeden z nejrozšířenějších nástrojů managementu na světě.

O společnosti Tech Data

Společnost Tech Data spojuje svět prostřednictvím technologií. Naše kompletní portfolio produktů, služeb a řešení, vysoce specializovaných dovedností a odbornosti v oblasti technologií nové generace umožňuje našim partnerům přinášet na trh produkty a řešení, které svět potřebuje k tomu, aby se mohl spojit, růst a rozvíjet se. Společnost Tech Data se umístila na 107. místě v seznamu Fortune 500® a již podeváté v řadě byla označena za jednu z „nejobdivovanějších společností na světě“. Další informace najdete na webových stránkách www.techdata.com. Můžete nás také sledovat na Twitteru, LinkedIn a na Facebooku.