Obchodní síť Žabka otevřela další novou prodejnu v Brně

Brno, 7. března 2019 – Nakupování v Brně je odedneška zase o kus jednodušší. Další moderní prodejnu zde otevřela obchodní síť Žabka. Najdete ji na ulici Milady Horákové 1957/13 a na 129 metrech čtverečních pořídíte vše od čerstvého pečiva, kávy až po trvanlivé potraviny nebo si zde můžete vyzvednout svoji zásilku. Jedná se v pořadí o druhou prodejnu Žabka v Brně ale zdaleka ne poslední.

Obchodní síť prodejen Žabka je vyhlášená díky pohodlným a rychlým nákupům, širokému výběru a dobré poloze. Jedná se přitom ale o zlomek konkurenčních výhod, který prodejny disponují. „Zákazníci se opět mohou těšit na pohodlné nakupování v dobré dostupnosti s dlouhou otevírací dobou (denně od 6 do 22 hodin) a 363 dní v roce,“ říká Radim Lunda, generální manažer sítě Žabka.

Pro Žabku se přitom jedná už o druhý brněnský obchod, který otevřela v krátké době po sobě. První z nich byl v listopadu loňského roku v Křenové ulici. „Máme velmi dobrou zpětnou vazbu náš první brněnský obchod a věříme, že splníme očekávání našich zákazníků i na tomto novém obchodě. Pro tento obchod jsme si jako franšízantku vybrali paní Dagmar Lánskou, do našeho týmu se připojila koncem minulého roku. Je to zkušená obchodnice, která by měla v budoucnu vést více obchodů. Děkujeme jí i celému jejímu týmu za výraznou pomoc při otevření obchodu,“ dodává Radim Lunda.

Žabka v Brně registruje i nadále zvýšený zájem ze strany franšízantů, kteří by si rádi otevřeli vlastní obchod. Čeho je ale momentálně nedostatek, to jsou vhodné prostory pro obchody. Přitom prodejny Žabka jsou známé tím, že jsou velmi variabilní a dokáží si poradit s různými tvary objektů. Standardní velikost prodejny Žabka se pohybuje od 90 do 110 m2, což je i ideální rozměr pro rozmístění veškerého zboží, které zákazník potřebuje k denní spotřebě.

V současnosti provozuje obchodní síť Žabka 103 prodejen.

O společnosti Tesco Franchise Stores ČR s.r.o.

  • Tesco Franchise Stores provozuje zavedenou síť prodejen potravin Žabka v Čechách, zejména pak v Praze a Středočeském kraji ale také v dalších lokalitách Středních, Západních, Jižních či Severních Čech.
  • Cílem a vizí je poskytnout zákazníkům snadný a pohodlný nákup, nabízet co nejširší sortiment, aby vždy nalezli to, co zrovna potřebují, a zajistit jejich maximální spokojenost s obchody a službami Žabka.
  • 1. dubna 2011 se společnost Žabka, a.s. stala součástí skupiny Tesco v České republice.
  • Otevírací doba těchto provozoven (6 – 23 hod.) je pouze jedním z mnoha důvodů, proč jsou prodejny potravin tak populární. Šíře sortimentu, umístění ve vaší blízkosti a nároky na kvalitu obsluhy a poskytovaných služeb je to, co dělá Žabku Žabkou.
  • Obchody fungují ve formě franšízy, což znamená, že jsou provozovány nezávislými podnikateli podle standardů definovaných společností Tesco.