CBRE: TOUS otevřel nové obchody v Arkády Pankrác v Praze a v Olympii Plzeň

Praha, 8. března 2019 — Společnost CBRE, světový lídr v oblasti komerčních realitních služeb, zprostředkovala pronájmy dvou nových obchodů španělské šperkařské značky TOUS. Nově značka Tous zdobí obchodní centrum Arkády Pankrác v Praze a v Olympii Plzeň. Celkem má již tato úspěšná značka, která vstoupila na český trh před třemi lety, dvanáct obchodů v České republice. Během spolupráce CBRE pomohlo otevřít TOUS polovinu obchodů v České republice. Úspěšná expanze této značky je důkazem, že se TOUS na našem trhu daří.

Tomáš Beránek, Head of High Street Retail and Tenant and Representation společnosti CBRE, říká:

„Velice gratuluji šperkařské značce TOUS k otevření dalších obchodů v Praze a v Plzni. Jsem rád, že se daří realizovat počáteční plány a TOUS otevřel během svého působení na českém trhu již dvanáct jednotek, a to jak v Praze, tak i v regionálních městech.“

Módní značka TOUS má své obchody v Praze na ulici Na Příkopě, OC Nový Smíchov, OC Chodov, v Metropoli Zličín, v Centru Černý Most, v OC Palladium a nově v OC Arkády Pankrác. Zákazníci z ostatních regionů mohou tyto krásné šperky, kabelky a další módní produkty zakoupit v Brně v OC Olympia Brno, v Ostravě v Avion Shopping Park a v OC Nová Karolina a v Plzni v OC Plaza a nově v OC Olympia Plzeň.

Historie módní, španělské značky TOUS začala již v roce 1920. TOUS nabízí luxusní kabelky, hodinky, parfémy, šperky a další stylové doplňky a je ikonická zejména svým symbolem medvídka. Aktuálně má TOUS pod taktovkou více než 500 prodejních míst ve 40 zemích světa. Zákazníky překvapuje a těší svým jedinečným stylem, typickým pro všechny doplňky i šperky. Vizí této značky je nabídnout dostupný luxus, který nadchne svou něžností, zábavnou povahou i mladistvým duchem.

CBRE Czech Republic Facebook, Linkedin, Instagram

CBRE Zasedačka roku – Facebook, Linkedin, Instagram

O CBRE

CBRE Group, společnost figurující na žebříčku Fortune 500 a indexu S&P 500 se sídlem v Los Angeles, je světovou vedoucí společností v oblasti realitních služeb a investic (z hlediska výnosů za rok 2018). S přibližně 90 000 zaměstnanci poskytuje služby majitelům nemovitostí, investorům a nájemníkům prostřednictvím více než 480 poboček po celém světě. Společnost CBRE poskytuje širokou škálu integrovaných služeb, které zahrnují project management; property management; investment management; oceňování nemovitostí; pronájem nemovitostí; průzkumy trhu a strategické poradenství. S téměř 350 zaměstnanci CBRE v České republice spravuje téměř 75 objektů komerčních budov o celkové rozloze téměř 1,2 mil. m2. Pro více informací navštivte internetové stránky společnosti na www.cbre.cz.

Označeno tagem