Dell je partnerem nové Gaming Zóny v showroomu Alza.cz v pražských Hájích, která bude pokřtěna v sobotu 30. března během finálového turnaje týmů dvojic rodičů a dětí v rámci kampaně „Probuď v sobě hráče“

Dell Intel Gaming Zone bude jediným místem v ČR, kde si zájemci mohou reálně při hraní her vyzkoušet nejnovější herní vybavení a příslušenství značek Dell Gaming a Alienware

PRAHA, 27. března 2019: Nová Dell Intel Gaming Zone v showroomu Alza.cz v pražských Hájích (Kulhavého 669/2, 14900 Praha 4) bude slavnostně pokřtěna v sobotu 30. března v rámci velkého finálového turnaje týmů dvojic rodičů a dětí, které budou soutěžit ve hře Fortnite. Vyvrcholí tím velký turnaj pro týmy rodičů s dětmi „Probuď v sobě hráče a vyhraj“ jehož hlavní tváří je moderátor Mikoláš Tuček, který probíhá od 18. do 29. března. Turnaj má za cíl bořit zažité stereotypy o škodlivosti her a naopak vyzdvihovat pozitivní dopady např. v tom, jak mohou sblížit generace a utužit vztah rodič – dítě. Nejlepší tým složený z dospělého a dětského hráče si pak domů odnese hodnotné ceny za několik desítek tisíc. Herní turnaj podporují značky Intel, Dell Gaming, Alienware, Trust Gaming, MSI a Alza Gaming.

V rámci herního odpoledne se na místě objeví například Pavel „Herdyn“ Mikeš, dvojnásobný mistr ČR ve hře League of Legends a jeden z nejznámějších influencerů Česka. Pavel bude na místě k dispozici nejen pro své malé fanoušky, ale i pro rodiče, kteří se jej mohou zeptat na jakékoliv otázky týkající se hraní, streamování či jeho přístupu k fanouškům jako takovým.

Aby toho nebylo málo, tak v rámci herního sobotního odpoledne přineseme společně s nadačním fondem Srdce na Dlani, se kterým česká pobočka společnosti Dell EMC dlouhodobě spolupracuje, unikátní herní aktivitu, kdy spojíme děti bez domova se zaměstnanci společnosti Dell EMC. Obě skupiny si v menším turnaji zahrají o hodnotné ceny, vyzkouší si, jaké to je hrát hry na profesionální úrovni a především si užijí krásné herní odpoledne.

Od 1. dubna pak začne oficiálně fungovat nová Dell Intel Gaming Zone, kde se v průběhu roku budou konat nejenom herní turnaje, ale také různá školení, tréninky a setkání s influencery nebo hráči. Tato herna bude také veřejně přístupná pro všechny zákazníky Alzy.

Dell Intel Gaming Zone je vybavena mimo jiné notebooky DELL G5 15 Gaming, DELL G7 17 Gaming a především je možnost vyzkoušet si extratřídu mezi herními notebooky – Alienware Area 51m. Prvotřídní herní zážitek pak doplní monitory i herní periferie Alienware.

Herní event na FB: https://www.facebook.com/events/638424183273028/

Webové stránky turnaje „Probuď v sobě hráče a vyhraj“:

https://www.alza.cz/probud-v-sobe-hrace-a-vyhraj

Český Dell EMC pomůže na startu kariéry

Česká pobočka Dell EMC dlouhodobě a intenzivně spolupracuje s nadačním fondem Srdce na dlani zaměřující se na pomoc dětem z dětských domovů. Mnohaletá spolupráce ukazuje, že největším problémem pro mladé lidi bez rodiny není ani tak přímý nedostatek financí, ale také překážky, se kterými se musí vyrovnat při nastartování vlastní kariéry po opuštění Domova. Součástí spolupráce s nadačním fondem Srdce na dlani je proto i unikátní program umožňující vybraným talentovaným mladým lidem absolvovat krátkou stáž přímo v Dell EMC. Mají tak příležitost alespoň částečně poznat prostředí nadnárodní IT společnosti, způsob práce v ní, kooperaci v rámci mezinárodních týmů, ale i požadavky, které jsou kladeny na pracovníky v takové firmě. Společně s další podporou, kterou Dell EMC prostřednictvím partnerského nadačního fondu, poskytuje, to před dospívajícími lidmi připravujícími se na vstup do života otevírá možnost nasměrovat svoji kariéru do oblasti informačních technologií či inovací.

O společnosti Dell Technologies

Dell Technologies je unikátní skupina firem, které poskytují organizacím potřebnou IT infrastrukturu, aby mohly budovat svoji digitální budoucnost, transformovat své IT a chránit svá nejdůležitější aktiva: informace. Společnost poskytuje služby firmám všech velikostí ve 180 zemích – od 98 % firem v žebříčku Fortune 500 až po jednotlivé spotřebitele – kterým dodává nejkomplexnější a nejinovativnější portfolio produktů od těch nejzákladnějších až po jádrová a cloudová řešení. Rodina Dell Technologies se skládá z následujících značek: Dell, Dell EMC, Pivotal, RSA, Secureworks, Virtustream a VMware.