Canon posiluje portfolio imageRUNNER ADVANCE. Multifunkce nabízí tonery typu „vše v jednom“

Londýn, 15. dubna 2019 – Společnost Canon Europe, jednička v oblasti řešení zobrazovací techniky, uvádí na trh nové kancelářské zařízení imageRUNNER ADVANCE C475 III, barevnou multifunkci pro formát A4 využívající technologii tonerových kazet typu „vše v jednom“. Nové zařízení rozšiřuje oceněné portfolio III. edice 3. generace nabídkou rychlých barevných multifunkcí se zajímavými produkčními parametry a nižšími nároky na prostor a investice. Canon také modernizuje řady imageRUNNER ADVANCE 525, 615 a 715 a posiluje nabídku zařízení se zlepšenou produktivitou, použitelností a zabezpečením. Uvedená zařízení kompletují III. edici modelové řady 3. generace a těží z výhod nejnovější platformy Unified Firmware Platform, řešení uniFLOW Online Express a zdokonalenou úrovní zabezpečení.

Nárůst produktivity

Poslední inovace portfolia imageRUNNER ADVANCE jsou velkým přínosem při zjednodušování workflow a zvyšování produktivity. Pomohou zrychlit zpracování dokumentů v podnicích s velkým objemem administrativy, jakou jsou právnické, architektonické nebo finanční firmy. Nové stroje tisknou kvalitní barevné výstupy rychlostí, která se dnes očekává u moderních multifunkčních zařízení A3, ovšem při nižších investicích a menších nárocích na prostor.

Canon vyvíjí platformu imageRUNNER ADVANCE v těsné spolupráci se svými zákazníky tak, aby vyhověl nejnovějším požadavkům trhu a maximalizoval efektivitu. Systém tonerových zásobníků typu „vše v jednom“ v nových zařízeních používá automatické čerpání. Tím dochází k rychlejší a jednodušší výměně toneru a zároveň minimalizuje plýtvání. Rychlé proniknutí do intuitivního ovládání zařízení zjednodušuje i stručné instruktážní video dostupné pro uživatele kdykoliv online na stránkách Canonu.

„Jednoduchost a produktivita je v srdci všeho, co děláme,“ vysvětluje Dan Woodstock, Product Marketing Manager z Canon Europe. „Technologii tonerových kazet typu „vše v jednom“ už využíváme celá desetiletí, a proto jsme rádi posílili naše portfolio III. edice o nové modely, které přinášejí snadnou výměnou spotřebního materiálu. Naše barevná multifunkční zařízení imageRUNNER ADVANCE C475 III pro tisk na formát A4 v sobě spojují to nejlepší z pokročilých technologií společnosti Canon s kvalitním tiskem bez kompromisů.“

Intuitivní ovládání, přirozená bezpečnost

Zapojení do cloudu, intuitivní uživatelské prostředí a další funkce zabezpečení integroval Canon do III. edice platformy 3. generace už v únoru. Tyto prvky bezpečnosti proto zahrnul i do nejnovějších zařízení, která poskytují konzistentní, uživatelsky přívětivé a zabezpečené prostředí. Nabízí tak vysokou kvalitu, i když pracujete se smíšenou skupinou zařízení. Za zvláštní pozornost stojí například tyto vlastnosti zařízení:

 • Kompatibilita s řešeními Security Information Event Management (SIEM) třetích stran, která zaručuje, že o zabezpečení je postaráno v celé síti vašich zařízení.
 • Velmi intuitivní uživatelské rozhraní pro ovládání.
 • Vlastní tiskové řešení uniFLOW Online a uniFLOW Online Express zaručující snadný tisk, skenování a možnost sledování, postavené na cloudové architektuře.

Základní technické údaje

imageRUNNER ADVANCE C475 III

Barevné multifukční zařízení A4

Provedení 3. generace (Damson Black/Titanium White)

52 str./min, 61 str./min, 71 str./min

Dotykový displej 25,7 cm

Zabudovaný jednoprůchodový skener s automatickým podavačem

Snímač pohybu

Standard Wi-Fi

Technologie tonerových kazet typu „vše v jednom“

Zabudovaný interní finišer (model s integrovaným finišerem/bez finišeru)

Kapacita zásobníků papíru:

 • 650 listů (kazeta: 550 listů, víceúčelový zásobník: 100 listů)
 • 3200 listů v maximální konfiguraci

Kapacita výstupních zásobníků:

 • Model bez finišeru: 500 listů
 • Model s finišerem: 1000 listů

Víceúčelový zásobník: A4, A5, A5R, A6R, B5R, Envelope a 60–199 g/m2

Kazeta: A4, A5, A5R, A6R, B5R, a 60–135 g/m2

Oboustranný tisk: 60–120 g/m2

imageRUNNER ADVANCE 525/615/715 III

Provedení 3. generace (Damson Black/Titanium White)

52 str./min, 61 str./min, 71 str./min

Dotykový displej 25,7 cm

Zabudovaný jednoprůchodový skener s automatickým podavačem

Snímač pohybu

Standard Wi-Fi

Technologie tonerových kazet typu „vše v jednom“

Zabudovaný interní finišer (model s interním finišerem/bez finišeru)

Kapacita zásobníků papíru:

 • 650 listů (kazeta: 550 listů, víceúčelový zásobník: 100 listů)
 • 3200 listů v maximální konfiguraci

Kapacita výstupních zásobníků:

 • Model bez finišeru: 500 listů
 • Model s finišerem: 1000 listů

Víceúčelový zásobník: A4, A5, A5R, A6R, B5R, Envelope a 60–199 g/m2

Kazeta: A4, A5, A5R, A6R, B5R, a 60–135 g/m2

Oboustranný tisk: 60–120 g/m2

  O společnosti Canon Europe

Canon Europe je zastoupení japonské společnosti Canon Inc., globálního poskytovatele technologií a služeb z oblasti zpracování obrazu. Canon působí přibližně ve 120 zemích, ve kterých zaměstnává 18 tisíc lidí. Na celkových celosvětových příjmech společnosti se Canon Europe podílí přibližně jednou čtvrtinou.

Společnost Canon Inc. byla založena v roce 1937. Od té doby díky neustálým inovacím svých produktů a řešení stojí v oblasti zpracování obrazu na světové špičce. Canon obohacuje životy běžných lidí i firem prostřednictvím inovací v mnoha segmentech – od fotoaparátů přes komerční tiskárny a firemní konzultační služby až po zdravotnické technologie.

Podniková filosofie společnosti Canon nese název Kyosei, což nejlépe vystihuje překlad „Společně žít a pracovat pro obecné blaho“. Společnost Canon Europe usiluje v rámci regionu EMEA (Evropa, Střední východ a Afrika) o udržitelný růst podnikání se zaměřením na snižování vlastního dopadu na životní prostředí. Stejně tak dbá na to, aby i její zákazníci při využívání produktů a služeb Canon minimalizovali množství produkovaného odpadu.

Další informace o společnosti Canon Europe a Canon CZ jsou k dispozici na www.canon-europe.com a www.canon.cz.