Lidl pokračuje ve snižování cen. Zlevní máslo, vejce či chleba

V prodejnách Lidl nakoupí zákazníci levněji. Od čtvrtka 2. května se totiž sníží ceny vybraných výrobků. Půjde o dlouhodobé snížení, díky kterému zákazníci ušetří. Výrazně levnější bude máslo, vejce, chleba či šunka.

„Snížíme ceny základních potravin. Tím pádem ušetří všichni zákazníci. Ceny spadnou až o 22 procent,“ přibližuje mluvčí společnosti Lidl Zuzana Holá.

Máslo bude nově stát 39,90 Kč, balení 10 čerstvých vajec z podestýlky se bude prodávat za 29,90 Kč, cena šumavského bochníku se sníží na 26,90 Kč.  Nižší bude také cena půllitrové láhve olivového oleje, která bude k dostání za 99,90 Kč. Výrazně zlevní také kuřecí prsní šunka. Stogramové balení bude nově stát 19,90 Kč. „S blížícím se létem jsme snížili i cenu mražených výrobků. Například oblíbeného Severáčka zákazníci nově zakoupí za 4,90 Kč,“ doplňuje Holá.

Lidl tak pokračuje v dlouhodobém snižování cen. V loňském roce už byly sníženy například ceny cukru krystalu, polohrubé mouky či slunečnicového a řepkového oleje.

O společnosti Lidl

Společnost Lidl vstoupila na český trh v červnu 2003, kdy otevřela prvních 14 prodejen. V současnosti provozuje síť 244 prodejen, které jsou zásobovány 4 logistickými centry. Filozofie prodeje společnosti Lidl je založena na privátních značkách, které tvoří více než 80 % veškerého sortimentu. Kromě nejvyšší kvality za nejlepší cenu oceňují zákazníci prodejen Lidl také pravidelné, tematické týdny s nabídkou potravin a spotřebního zboží, které není součástí stálého sortimentu. Spotřební zboží Lidl nabízí také ve svém internetovém obchodě lidl-shop.cz. Společnost Lidl se snaží být ve všech oblastech podnikání maximálně odpovědná vůči svému okolí. V rámci společenské odpovědnosti se Lidl dlouhodobě zaměřuje na podporu dětí, pro něž realizuje různé projekty, například sbírku Srdce dětem či výstavbu Rákosníčkových hřišť.

Více informací naleznete na:

www.lidl.cz

www.facebook.com/lidlcesko

www.instagram.com/lidlcz

www.youtube.com/user/LIDLCeskaRepublika

Označeno tagem