Tajemství elektronu: Soutěž pro všechny vášnivé bastlíře a domácí kutily

Domácí kutilství se v České republice těší velmi dlouhé tradici. Elektronické zlepšováky mají svoje místo snad v každé rodině. Pro všechny nadšence do domácích úprav drobných spotřebičů a vymyšlení vlastních technických řešení připravila společnost TIPA soutěž, v níž mohou autoři prezentovat svoje nápady široké veřejnosti a také vyhrát hodnotné ceny.

Výzva pro všechny domácí kutily, kteří se zabývají výrobou elektronických zlepšováků a drobných přístrojů

Od 2. 5. do 30. 6. 2019 můžete soutěžit o hodnotné ceny v tvůrčí soutěži zvané „Tajemství elektronu“. Zúčastnit se může každý, stačí vytvořit originální přístroj z elektrosoučástek se zapojením na elektrický zdroj nebo baterii.

Fotografii soutěžního výrobku a stručný popis jeho funkce a materiálu zašlete na e-mailovou adresu soutěže soutez@tipa.eu nebo vytvořte příspěvek ve facebookové skupině Bastlířův svět. U fotografie uveďte své jméno, příjmení a kontaktní město. Výherce soutěže porota vybere do 10. 7. 2019. Kompletní pravidla soutěže naleznete na webových stránkách https://www.tipa.eu/cz/czbastliri-predvedte-se-v-nasi-soutezi-tajemstvi-elektronu/t-1088/.

Soutěž pořádá společnost TIPA, původní český e-shop, který začínal před 27 lety jako malá opravna elektroniky. Zákazníci si jej oblíbili především díky specializaci na prodej drobné techniky, zboží pro dům a zahradu, energetického zboží jako jsou baterie či akumulátory, nářadí a dalších elektronických součástek. Právě těm, co si elektroniku rádi poskládají sami, nabízí společnost vlastní sadu nesestavené stavebnice, obsahující takové vychytávky, jako jsou například digitronové hodiny, jednoduchý digitální teploměr nebo stavebnice termostatu s digitálním teplotním čidlem.

O společnosti TIPA spol. s r.o.

Původní český e-shop TIPA.EU, začínal před 27 lety jako malá opravna elektroniky v Opavě. Kromě servisních služeb se firma postupně zaměřila také na obchodní činnost. V současné době se specializuje především na prodej audia, videa, satelitní techniky, bílé techniky, zboží pro dům a zahradu, energetické zboží jako jsou baterie či akumulátory, nářadí a další elektronické součástky. Společnost má kromě e-shopu 5 vlastních prodejen, 21 výdejních míst a zastoupení jak v České republice, tak na Slovensku. V letošním roce zákaznici ocenili profesionalitu služeb a úroveň nabízeného sortimentu Cenou kvality v kategoriích ELEKTRO a TV, AUDIO, VIDEO v soutěži ShopRoku. Více informací naleznete na www.tipa.eu.