ADATA představuje RGB herní SSD disk XPG SPECTRIX S40G

Praha, Česká republika – 24. května 2019 – ADATA® Technology (Taiwan Stock Exchange: 3260.TWO), přední světový výrobce vysoce výkonných paměťových DRAM modulů, NAND Flash produktů a mobilního příslušenství, dnes oznámil uvedení RGB herního SSD disku XPG SPECTRIX S40G. Vyznačuje se skvělými rychlostmi pro čtení a zápis 3 500/3 000 MB/s, nastavitelným RGB podsvícením a sadou funkcí pro zvýšení výkonu. Všichni, kdo hledají úžasný výkon a výjimečnou spolehlivost, už nemusí dále přemýšlet.

Potěší hráče, PC nadšence, příznivce přetaktování i profesionální grafiky

S40G podporuje standard NVMe a je vybaven vysokorychlostním rozhraním PCIe Gen3x4, takže se uživatelé mohou těšit na více než dostačující rychlosti 3 500 MB/s pro čtení a 3 000 MB/s pro zápis. Díky využití nové generace 3D flash čipů se vyznačuje výjimečnou kapacitou, efektivitou a výdrží. Vzhledem k dodržení specifikací M.2 2280 funguje SSD disk s nejnovějšími Intel® a AMD sestavami. Díky uvedeným vlastnostem je S40G ideální volbou pro všechny hráče, počítačové nadšence, příznivce přetaktování a profesionální grafiky. RGB podsvícení je plně programovatelné, umožňuje nastavit vzorec blikání, rychlost, intenzitu a další vlastnosti, a to vše v jednoduchém programu XPG.

Efektivita na prvním místě

S40G podporuje opravný kód LDPC (Low-Density Parity-Check), který umožní nejen odhalit, ale také opravit, větší škálu chyb při přenosu dat. Data se tak nemusí číst opakovaně, což zvyšuje životnost SSD disku. Kromě toho má S40G také šifrování pomocí standardu AES s 256bitovým klíčem, takže jsou data v naprostém bezpečí. Každá součástka S40G prošla přísným výběrem, náročným testováním a certifikací. Díky tomu může S40G nabídnout pětiletou záruční lhůtu.

Dostupnost S40G se může v jednotlivých regionech lišit. Pro bližší informace o dostupnosti a cenách na jednotlivých trzích prosím kontaktujte nejbližší zastoupení ADATA nebo navštivte www.adata.com.   

O značce XPG
Xtreme Performance Gear, neboli XPG, je značka společnosti ADATA nabízející špičkově výkonný PC hardware. Produkty XPG se vyznačují tím, že ještě překročily přísná testovací kritéria ADATA A+, čímž dosahují nejvyšších standardů pro skvělou stabilitu a výkon celého zařízení. XPG nabízí náročným hráčům a nadšeným příznivcům přetaktování tu nejlepší zkušenost na hraně možností. XPG v sobě spojuje nejlepší technické vlastnosti a špičkový design, jemuž se dostalo řady mezinárodních ocenění. Ta zahrnují například Good Design Awards z Japonska a tchajwanskou Excellence Gold Awards. Produkty ADATA XPG jsou dobře známé všem příznivcům přetaktování a profesionálním herním týmům, které je využívají jako základ své vítězné hardwarové výbavy. Pro vice informací navštivte www.xpg.com