Advokátka Karin Pomaizlová opět oceněna v žebříčku IP STARS pro rok 2019

28.05. 2019 – Mezinárodní advokátní kancelář Taylor Wessing a její česká pobočka s potěšením oznamují, že Karin Pomaizlová, partnerka Taylor Wessing Česká republika, byla v celosvětovém žebříčku Managing Intellectual Property IP STARS pro rok 2019 ohodnocena za vynikající servis při poskytování kompletního právního servisu v oblasti ochranných známek jako Trade mark star. Hodnocené aspekty zahrnují odborné znalosti, pracovní zátěž i pověst na trhu, zároveň i výsledky, kterých bylo pro klienty dosaženo. Porota hodnotí i jedinečné silné stránky v dané oblasti praxe.

Erwin Hanslik, vedoucí partner Taylor Wessing Česká republika k tomu dodává: „Jsme velmi hrdí na toto ocenění, které je vysoce hodnoceno v oblasti práva ochranných známek po celém světě. Tento celosvětově prestižní odborný průvodce je znám svým důkladným a seriózním průzkumem trhu, takže je pro nás čest být na jeho seznamu takto zastoupeni. A práce kolegyně Pomaizlové je již dlouhodobě vysoce oceňována i v zahraničí, a to nás těší dvojnásob.“

Pomaizlová získala opět ocenění za práci v oblastech autorského práva a práv souvisejících, transakcí v oblasti duševního vlastnictví, soudních sporů týkajících se ochranných známek, řízení o ochranných známkách před úřady a trestního stíhání zásahů do práv z ochranných známek. Dále také za strategii a poradenství pro ochranné známky. Pomaizlová pracuje pro klienty v odvětvích reklamy, informačních a komunikačních technologií a software, farmaceutického průmyslu i tabákových výrobků.

Karin Pomaizlová je partnerkou mezinárodní advokátní kanceláře Taylor Wessing v České republice od roku 2015. Je vedoucí skupiny IP / IT. Specializuje se na ochranu duševního vlastnictví, právo ochrany před nekalou soutěží, regulaci reklamy, ochranu osobních údajů a právní aspekty nových technologií (Internet věcí, Průmysl 4.0, Big Data, umělá inteligence). Věnuje se dále právnímu poradenství v oblastech právní regulace léčiv, transferu technologií a potravinářství. Do společnosti Taylor Wessing nastoupila z vlastní praxe, v minulosti působila v mezinárodní advokátní kanceláři Linklaters. V roce 2013 získala ocenění ILO Client Choice Award v oblasti duševního vlastnictví ochranných známek. V roce 2017 byla vydavatelstvím Economia zařazena do prestižního přehledu právniček, které spojuje nejen úspěšná kariéra, ale také maximální nasazení a vliv (nejen) na jejich okolí. V roce 2017 byla zařazena do hodnocení IP STAR 2017 v kategorii ochranných známek. V roce 2018 byla oceněna stříbrnou medailí. Je členkou mezinárodních profesních asociací MARQUES a LIDC. Byla rovněž prezidentkou české skupiny Licensing Executives Society.

O Managing Intellectual Property:

https://www.managingip.com

O IP STARS:

https://www.ipstars.com/general/about

O Taylor Wessing:

https://www.taylorwessing.com

O Taylor Wessing:

Taylor Wessing je mezinárodní advokátní kancelář poskytující svým klientům celosvětově kompletní servis ve všech odvětvích jejich podnikání. Více než 1 200 právníků přistupuje k poradenství cílevědomě a o obchodních záležitostech klientů přemýšlí inovativně, čímž jim pomáhá uspět zejména v rychle se rozvíjejících oblastech. Taylor Wessing podporuje své klienty všude tam, kde chtějí podnikat. Celkem 33 kanceláří v Evropě, na Středních východě a v Asii, stejně tak dvě kanceláře v USA, nejsou jen symbolickým zastoupením;  jedná se o týmy se znalostí místního obchodního, průmyslového a kulturního prostředí, ale zároveň s mezinárodní zkušeností, která advokátní kanceláři umožňuje vždy poskytovat efektivní a integrovaná řešení.