Řada kancelářských monitorů AOC nyní rozšířena o praktické doplňky: Vybavte své pracoviště profesionálním řešením AOC

Praha, 28. května 2019 – Společnost AOC oznámila rozšíření svého širokého portfolia B2B monitorů. Kromě celé řady vysoce výkonných monitorů určených pro moderní pracoviště uvádí AOC na trh také praktické VESA konzole a monitorové držáky. Díky tomuto rozšíření AOC nabízí kompletní řešení pro produktivní, čisté, ergonomické pracoviště s nejvyššími technickými standardy.

Pracujte chytře na chytrých monitorech

AOC nabízí řadu monitorů speciálně navržených pro profesionální práci jak v malých kancelářích, tak i nadnárodních korporacích či státní správě. Monitory odpovídají všem důležitým regulacím a certifikacím, jako jsou EPEAT Gold/Silver, TCO, Energy Star nebo GS. Monitory AOC jsou úsporné a přátelské k životnímu prostředí. Týká se to jak základních modelů produktové řady E1, tak vyspělejších modelů s ergonomickými stojany řady 90 nebo profesionálních modelů řady P1. Modely AOC nabízí široké možnosti připojení jako například VGA, HDMI a Display Port nebo u některých modelů DVI. Monitory jsou dostupné ve velikostech od 21,5″ až po 27″ a nabízí Full HD rozlišení 1920 x 1080 bodů. Model 24E1Q navíc přináší ze tří stran bezrámečkové provedení a je tak vhodný pro vícemonitorové sestavy.

Pro společnosti vyžadující vyšší flexibilitu a možnosti nastavení je určena profesionální řada P1. Všechny monitory produktové řady P1 jsou vybaveny výškově nastavitelným stojanem (130 mm nebo 150 mm), zabudovanou správou kabelů, čtyřportovým USB 3.0 hubem a připojením stojanu Quick-Relese, pro snadnou manipulaci. Stejně jako řada E1, nabízí i řada P1 modely s Full HD na TN nebo MVA panelech ve velikostech od 21,5″. Součástí této řady jsou i ze tří stran bezrámečkové IPS panely ve velikostech 24″ a 27″. Patří k nim model X24P1 s netradičním poměrem stran 16:10 a rozlišením 1920 x 1200 a 27″ Q27P1 s QHD rozlišením 2560 x 1440 bodů.

Vizuálně atraktivní modely řady 90 jsou ideální volbou pro všechny náročné uživatele. Tyto modely nabízí perfektní obraz na IPS panelech ve velikostech od 24″ do 27″ s rozlišením Full HD i QHD u 27″ verze. Monitory řady 90 nabízí všechny potřebné ergonomické funkce, výškové nastavení, ze tří stran bezrámečkové provedení ideální pro vícemonitorové sestavy.

Vícemonitorové sestavy přispívají k vyšší produktivitě. Pro kohokoli, kdo potřebuje být stále na cestách a potřebuje větší pracovní plochu je vhodný model I1601FWUX napájený přes USB-C port. Tento 15,6″ IPS panel s Full HD rozlišením je elegantním doplňkem, který nezabírá téměř žádné místo díky své tloušťce pouhých 8,5 mm a hmotnosti 800 g.

AOC AD110 duální držák na monitory s připojenou dvojicí monitorů AOC I2790PQU: Nabízí optimální flexibilitu pro kancelářské i domácí nasazení

Chytrá řešení pro optimální pracovní výkon

AOC ale nezůstává pouze u monitorů. Ve snaze podporovat moderní, zdravé a kreativní pracoviště, zařadilo AOC do svého portfolia VESA konzole a držáky na monitory.

Díky novým VESA konzolím mohou uživatelé snadno připevnit mini-PC nebo podobného tenkého klienta na záda monitoru a snížit tak počet kabelů na stole. Tyto konzole jsou dostupné pro modely řady 90 a P1, stejně tak pro starší profesionální řady 75 a 60.

Pro uživatele, kteří chtějí maximálně flexibilní a perfektně ergonomické pracovní místo vyvinulo AOC stolové držáky na jeden nebo dva monitory. Obě verze nabízí stejné polohovací možnosti. Navíc lze všechny kabely ukrýt pod kryt a mít tak čistý stůl.

Stolový držák jednoho monitoru AS110 podporuje úhlopříčky až do 27″. S použitím třech samostatných kloubů je tento držák vysoce flexibilní. Výška monitoru může být nastavena v rozmezí 320 mm, takže si uživatel může monitor používat i když bude stát. Držák nabízí náklon od (-45°/+60°), otočení v rozmezí -90°/+90 a 360° pivot, umožňující nastavení vertikální a horizontální polohy a všeho mezi tím.

Stolový držák na dva monitory AD110 je perfektním řešením pro vícemonitorové sestavy. Je navržen pro dva monitory od 12″ do 27″ a 2 – 9 kg. Model AD100 lze výškově nastavit v rozsahu 230 mm a jeho ramena lze natáhnout nebo smrštit v rozmezí 100 mm – 520 mm. Nabízí také náklon od
-65°/+90°, otočení v rozmezí 180° a 360° pivot.

Flexibilní drážky monitorů jako AS110 a AD110 můžou posloužit mnohým účelům. Například redaktor může chtít otočit monitor na výšku, aby se podíval, jak jeho text vypadá v celkovém layoutu. Kodér například také ocení rychlé procházení z horizontální na vertikální polohu.

Kvůli zvýšení ergonomie a lepší pracovní pozici tíhnou uživatelé k využívání kombinace sezení a stání při práci. Toto není žádný problém pro držáky monitorů AOC, které díky své konstrukci jakýkoli uživatel snadno dostane do vyhovující pozice. A pokud potřebujeme kolegovi něco na monitoru ukázat stačí monitor jednoduše otočit.

Optimální výbava pro moderní pracoviště

Široké portfolio profesionálních produktů AOC nejsou pouze monitory, ale celá funkční řešení pro co nejefektivnější pracovní prostředí.

O společnosti AOC

AOC je jednou ze světových top značek na trhu monitorů. Vysoká kvalita, prvotřídní servis, atraktivní vzhled, inovativní produkty a ohled na životní prostředí jsou důvody, proč stále více a více zákazníků a distribučních partnerů věří značce AOC. Široká produktová řada monitorů této značky získala četná ocenění. Společnost AOC je pobočkou TPV Technology Limited, největšího světového výrobce LCD monitorů. Více informací hledejte na www.aoc-europe.com.