Televizor Philips vytvořený ve spolupráci s dánským královským designérem má českou cenovku

Praha, 30. května 2019 – Společnost TP Vision, výrobce televizorů Philips, oznámila prodej modelu Philips TV 9104 na českém trhu. Jedná se o designový LCD televizor, jehož vzhled navrhovala dánská společnost Georg Jensen, tvůrce luxusních výrobků ze stříbra a leštěné oceli. Georg Jensen dodává již od svého založení v roce 1904 pravidelně své výrobky přímo na královský dvůr v Kodani.

Série 9104 v designu Georg Jensen

Philips TV a Georg Jensen sdílejí stejné hodnoty, jako je prvotřídní zpracování a využívání kvalitních materiálů. Obě značky u svých produktů také kladou důraz na práci se světlem. Tyto hodnoty se promítly i do televizoru Philips série 9104, který je jedinečný svým zpracováním a ocení jej příznivci designové elektroniky. Model získal významné designové ocenění IF Design Award.

Série 9104 v sobě kombinuje Ambilight, leštěnou ocel a sklo, které jsou typické pro obě značky. Zkosené nožičky televizoru jsou poznávacím znamením klasického designu Georg Jensen. Na jedné nožičce je vyryto logo Philips, na druhé Georg Jensen.

Spodní strana rámečku je vyrobena z leštěné oceli. Další tři strany jsou ze skla a ideálně tak zvýrazňují efekt Ambilightu. Ve stejném duchu je zpracovaná i zadní strana, která je zčásti skleněná a zčásti zakrytá matně modrým krytem. Georg Jensen tím poukazuje na svou barevnou paletu, ve které „večerní modré světlo“ severního Dánska hraje významnou roli.

Design se snoubí s obrazovými technologiemi

Obrazová a zvuková kvalita nového modelu odpovídá jeho luxusnímu vzhledu. Nechybí v něm patentovaný obrazový procesor Philips P5 Perfect Picture, který se stará o vylepšení obrazu v pěti základních parametrech, jako je ostrost, barva, kontrast, pohyb a vylepšení zdroje signálu.

 

Procesor P5 doplňuje široký barevný gamut panelů a technologie NanoColor, což je speciální 1nanometr tlustá vrstva nanočástic, které absorbují přebytečné světelné vlny a zajišťují tak čistší barvy, především při sledování z velkých úhlů a při ne úplně ideálním okolním osvětlení.

Na českém trhu bude televizor s 55palcovou úhlopříčkou (model 55PUS9104) dostupný za 36 999 Kč. Zákazníci jej budou moci zakoupit v síti Datart od začátku června 2019.

Fotografie modelu: link

O společnosti TP Vision

Společnost TP Vision je jedním z hlavních hráčů v oblasti vizuální zábavy. TP Vision se zaměřuje na vývoj, výrobu a marketing televizorů značky Philips v Evropě, Rusku, Středním východě, Jižní Americe, Indii a vybraných zemích Asie a Tichomoří a audio techniky po celém světě. V TP Vision se spojuje dokonalý design a zkušenosti v oblasti inovací Philips TV s precizní výrobou, flexibilitou a rychlostí TPV Technology. Díky tomuto spojení společnost přináší na trh vysoce kvalitní televizní přístroje: chytré a snadno ovladatelné, s důrazem na sofistikovanost a styl. Společnost při vývoji svých přístrojů myslí na to, aby uživatelům přinášela jen výjimečné audiovizuální zážitky. S televizory Philips se TP Vision stala světovou jedničkou v oblasti prodeje hotelových televizí. TP Vision je exkluzivním držitelem licence značky Philips TV ve všech zmíněných zemích. TP Vision zaměstnává kolem 2 000 lidí v různých lokalitách po celém světě a je ze 100 % vlastněná TPV, světovým lídrem ve výrobě monitorů a LCD televizorů. Prodává a promuje televizory značky Philips v Číně. Společnost TPV dlouhodobě posiluje svou pozici na světovém trhu díky využití dlouholetých zkušeností s vývojem, produkcí, logistickou efektivitou a kvalitou.

Sledujte nás také na sociálních sítích:
Facebook: https://www.facebook.com/PhilipsTVCzech
Twitter: https://twitter.com/tpvision
YouTube: https://www.youtube.com/TPVisionCorporate  

Instagram: https://instagram.com/philipstvs

Reklamy