„Lidé jsou pro nás důležitější, než vyhledavače,“ říká ředitel eshopu Akoupim.cz

„Nechceme jenom prodávat zboží, ale záleží nám na tom, aby naši zákazníci o něm dostali srozumitelnou formou co nejvíce informací. Proto jsme začali o našich zkušenostech s produkty a dalších zajímavých tématech z dané oblasti pravidelně blogovat,” řekl Oto Janiczek, ředitel eshopu Akoupim.cz, který se zaměřuje zejména na prodej produktů zdravé výživy.

Blog se zaměřuje na témata, která jsou blízká prodávaným produktům, ovšem nezůstává jen u jejich technického popisu, ale upozorňuje i na zajímavé historické, přírodopisné nebo lékařské souvislosti.

„Věříme, že i v dobách, kdy popisy produktů na eshopech sestavují odborníci na klíčová slova tak, aby je vyhledávače při vyhledávání zařadily na přední místa, lidé nejvíce ocení kvalitní a srozumitelný obsah. A lidé jsou pro nás důležitější, než vyhledávače,“ dodal Janiczek.

Blog Akoupim.cz je psán takovým jazykem, aby informace nebyly příliš zjednodušené a zavádějící, zároveň aby však čtenáři nebyli zahlceni odborným a k tomu neúměrně dlouhým textem.

Akoupim.cz provozuje firma Vitax Jablunkov, s.r.o., která působí na trhu s potravinovými doplňky a zdravou výživou již od roku 1995. V nabídce Akoupim.cz zákazníci mimo jiné najdou téměř úplný sortiment výrobců Orling a Dr. Popov; aktuálně za velice zajímavé ceny.