Vychází nové číslo magazínu E15 Premium „Jak vydělat na pronájmu“

Téma neúměrně zdražujících nemovitostí v Praze i v celém Česku není novinkou. Deník E15 na toto riziko upozorňuje už více než dva roky, protože bylo jasné, kam problémy se schvalovacími procesy a zdražování prací povedou. Loni jsme na toto téma také vydali čtenářsky úspěšný magazín E15 s názvem Chceš bydlet.

V novém magazínu E15 Premium jsme se na trh realit podívali z jiného úhlu, z pohledu investora, který chce na rostoucích cenách bytů i pronájmů vydělat. V magazínu čtenář najde exkluzivní rozhovory s osobnostmi z odvětví, například s japonským architektem Sou Fujimotem, který oslnil na prestižní soutěži MIPIM Awards označované za architektonického Oscara, či s realitním odborníkem Jiřím Pácalem.

V magazínu jsme také popsali trh s nájemními byty – jaké nové projekty vznikají, proč se jim developeři dosud spíše vyhýbali i kteří miliardáři na bytech vydělávají. Čtenáři v magazínu najdou také podrobný přehled, ve kterých městech Česka převyšuje průměrné nájemné splátku hypotéky, zjednodušeně – kde člověku na byt vydělává jeho nájemník.

S tím, jak Češi bohatnou, roste i počet těch, kteří si troufnou na koupi bytu (i jeho následný pronájem) v zahraničí. Přinášíme proto manuál, jak pořídit nemovitost například v Německu, Chorvatsku nebo v Portugalsku. Spoustu dalších realitních témat naleznete v následujícím měsíci i na webu e15.cz a v deníku E15.

Dvouměsíčník E15 Premium vydává redakce deníku E15. Každé číslo je hloubkovou sondou do jednoho aktuálního byznysového segmentu a utváří tak platformu pro odborné diskuze o klíčových tématech.

Čtenáři magazínu E15 Premium se letos mohou těšit na další tituly věnované průmyslovému designu, inovátorům a vizionářům či na rozhovorový speciál a žebříček nejbohatších Čechů.

Časopis je k dostání ve stáncích distributorů Relay a Geco a na webových stránkách www.ikiosek.cz.

CZECH NEWS CENTER a.s. je lídrem na českém mediálním trhu, který prostřednictvím svých produktů oslovuje miliony čtenářů tisku a návštěvníků internetu. Stovky tisíc dalších uživatelů využívají ostatní digitální produkty, služby a aplikace CNC.