Kiwi.com má nového Viceprezidenta pro globální komunikaci Do nově vytvořené pozice nastupuje Raymond Vrijenhoek

Brno, 13. června 2019 – Společnost Kiwi.com dnes jmenovala do nové pozice Viceprezidenta globální komunikace Raymonda Vrijenhoeka.

Primárně bude zodpovědný za propojení komunikačních aktivit napříč celou firmou, a to jak v externí, tak interní komunikaci. Jeho cílem je vyvinout a implementovat strategii globální komunikace, která pomůže šířit příběh Kiwi.com v celosvětovém měřítku. Pozice VP spadá pod strategickou oblast a Raymond bude reportovat přímo jejímu řediteli, kterým je Gilles Karle.  

Raymond Vrijenhoek má mnohaletou zkušenost z mezinárodního prostředí v seniorních rolích napříč cestovním průmyslem. Pracoval ve společnostech jako Sabre Travel Network, Otravo, Travix, Transavia či Amadeus. Do Kiwi.com tak přináší rozsáhlé znalosti potřeb mezinárodních organizací i očekávání ostatních hráčů v této oblasti, které bude v nové komunikační roli moci spojit.

„Za Kiwi.com stojí velký příběh inovativních produktů i průkopnických technologií, které přináší vylepšení pro celý průmysl. Jsme proto rádi, že náš tým obohatil právě Raymond a těšíme se, že na přeplněném cestovním trhu upevní a posílí naše poselství,“ říká Gilles Karle, ředitel strategie Kiwi.com.

O Kiwi.com:

Společnost Kiwi.com byla založena Oliverem Dlouhým a Jozefem Képesim v roce 2012. Díky svému unikátnímu algoritmu umožňuje kombinaci letů více než 700 dopravců (virtuální propojování/virtuál interlining), včetně těch, které spolu standardně nespolupracují. I díky Kiwi.com Guarantee je nejrychleji rostoucí technologickou společností ve střední Evropě (na základě 7,165% růstu tržeb mezi lety 2013 a 2016). V žebříčku Deloitte Technology Fast 500 EMEA se společnost umístila na 7. místě a stala se tak nejvýše hodnocenou českou společností vůbec. Dnes Kiwi.com řeší přes 100 000 000 vyhledávacích požadavků denně a nabízí vice než 225 000 cenových aktualizací za minutu, čímž cestujícím umožňuje prostřednictvím notifikací využít ty nejlepší nabídky