Bohemia Interactive připravuje rozsáhlý update survival hry Vigor pro Xbox. Fanoušci se dočkají již v červenci

Praha, 20 června 2019 – České herní studio Bohemia Interactive s radostí oznamuje, že v červenci vydá update 0.9 s názvem Aid pro svou Xbox One exkluzivní shoot ‚n‘ loot hru Vigor. Update 0.9 přinese nejdůležitější novinky a úpravy před finálním vydáním free-to-play verze hry v létě 2019. Konkrétně nabídne nové zpracování střelby, vylepšené animace a interakce, nový Spectator mód, přepracovaný tutoriál a obchod s oblečením a doplňky pro všechny Outlandery, kteří chtěj bojovat se stylem.

Vydání updatu 0.9 s sebou přinese několik dalších zásadních novinek, například kompletní reset všech herních postav, jejich statistik a vybavení. Všichni majitelé Founder’s Pack edice hry však budou mít možnost znovu rozjet svůj postup ve hře s dostatečným předstihem před hráči, kteří začnou Vigor hrát až po vydání finální verze. A protože si tvůrci Vigoru nesmírně váží všech, kteří hru podporují od vydání v Game Preview programu, dostanou všichni tito hráči hned několik odměn v závislosti na jejich aktuálním Shelter levelu. Hráči samozřejmě dostanou zpět všechnu dříve nakoupenou a utracenou in-game měnu (hard currency) a obdrží rovněž poslední předmět z Founder’s Packu v podobě stylové košile.

Tvůrci ale nespí ani mezi vydáním velkých updatů. Mezi verzemi Vigor 0.8 a 0.9 vychází ještě menší update s přidáním herního modu Random Duos. V rámci něj proběhne také turnaj mezi členy fanouškovské komunity a vývojáři hry. Ten se odehraje už 22. června.

Podrobné informace o updatu 0.9 Aid se dozvíte na našem blogu:

https://vigorgame.com/news/update09coming

O hře Vigor

Vigor je nadcházející free-to-play shoot ‚n‘ loot hra, ve které se hráči snaží přežít a budovat svůj úkryt v poválečném Norsku. Vigor je v současnosti dostupná v rámci Game Preview programu exkluzivně pro Xbox One, kde si hru vyzkoušelo přes 500 000 hráčů.

Více informací o Vigor: vigorgame.com

Follow na Twitter

Like na Facebook

Zkuste hru zdarma na Xbox

O studiu Bohemia Interactive

Studio Bohemia Interactive bylo založeno v Praze roku 1999. Jedná se o nezávislé herní vývojářské studio, které je převážně známé díky oceňované sérii Arma. Ta započala svou existenci už v roce 2001 se hrou Arma: Cold War Assault, která se stala prodejní jedničkou na PC po celém světě a získala mnoho mezinárodních ocenění. V úspěšné sérii dále přišly hry Arma 1, Arma 2, samostatný datadisk Operace Arrowhead a trojice DLC, které sérii dále rozšířily. Nejnovější přídavek v podobě hry Arma 3 stál na počátku Early Access éry herního vývoje a byl úspěšně vydán v roce 2013, následován velkým množstvím updatů, DLC a rozšířením Arma 3 Apex.

Bohemia Interactive zamiřte na webové stránky www.bistudio.com.