Xiaomi přichází na trh s chytrým náramkem Mi Band 4

Xiaomi Mi Band 4 je evolucí již tradiční řady chytrých náramků značky Xiaomi s perfektně čitelným AMOLED displejem a velkou výdrží baterie

Česká republika, Praha, 2. července 2019 — Značka Xiaomi v České republice uvádí svůj nejnovější přírůstek na poli chytrých fitness náramků, model Mi Band 4, který staví na úspěších již tradiční řady nositelných zařízení. Náramek Mi Band 4 se chlubí hlavně velkou výdrží baterie, novými možnostmi ovládání i dokonale čitelným AMOLED displejem viditelným za jakéhokoliv počasí. Novinku v České republice zakoupíte za doporučenou cenu 1290 Kč vč. DPH.

Inovovaný design, větší displej

V porovnání s předchůdcem nabídne chytrý náramek Mi Band 4 větší displej, na kterém zobrazíte více informací z notifikací a je perfektně čitelný i na přímém slunci. Barevný AMOLED displej s dotykovým ovládáním nabízí úhlopříčku 0,95“ a je umístěný na vyjímatelném středu, což umožňuje snadnější údržbu. I přes jisté změny v designu je použitý gumový náramek kompatibilní s třetí generací.

Zařízení přichází na trh v rozměrech 17,9 x 46,9 x 12 mm a s hmotností 22,1 g. Voděodolnost výrobce udává na 5 atmosfér nebo 50 metrů pod hladinou vody.

Více možností ovládání včetně hudby

Oproti svým předchůdcům nabízí model Xiaomi Mi Band 4 více možností ovládání, které je navíc díky podpoře gest dostatečně svižné. K novinkám patří zavedení ovládání hudby. Náramek je možné spárovat s jakýmkoliv zařízením na operačních systémech Android (4.4 a vyšší) nebo iOS (9.0 a vyšší) a komunikace probíhá prostřednictvím bezdrátové technologie Bluetooth verze 5.0 BLE.

20 dní na jedno nabití

V neposlední řadě se upgradu dočkala i baterie, která v porovnání s přímým předchůdcem dostala navýšení kapacity ze 110 na 135 mAh. Li-Ion polymerová baterie vydrží běžet 20 dní, tedy téměř tři týdny na jedno nabití.

Cena a dostupnost

Xiaomi Mi Band 4 přichází na trh v základní m černé provedení s černám páskem za cenu 1290 Kč včetně DPH.

***

O společnosti Xiaomi

Společnost Xiaomi Corporation byla založena v dubnu 2010 a byla kótována na hlavní burze v Hong Kongu dne 9. července 2018 (1810.HK). Xiaomi je internetová společnost s chytrými telefony a chytrými produkty, které jsou propojeny platformou IoT.

S vizí být přáteli se svými uživateli a být „nejúžasnější společností“ v srdcích svých uživatelů se společnost Xiaomi zavázala k neustálým inovacím s neochvějným zaměřením se na kvalitu a efektivitu. Společnost neúnavně buduje úžasné produkty s poctivými cenami, aby si každý na světě mohl vychutnat lepší život prostřednictvím inovativních technologií.

Xiaomi je v současné době čtvrtou největší světovou značkou smartphonů a založila největší světovou platformu pro spotřebitele IoT s více než 132 miliony inteligentních zařízení (bez započtení smartphonů a notebooků) připojených k její platformě. V současné době jsou produkty Xiaomi přítomny ve více než 80 zemích a regionech po celém světě a mají vedoucí postavení na mnoha trzích.