AT Computers získalo oficiální distribuci Ubiquiti Networks

Ostrava, 15. 7. 2019 – Společnost AT Computers získala v červenci 2019 oficiální zastoupení pro distribuci produktů společnosti Ubiquiti Networks. To platí pro Českou republiku i Slovensko.

Ubiquiti Networks vyvíjí bezdrátové a drátové technologie pro poskytování vysoce pokročilých a snadno nasaditelných komunikačních řešení pro globální zákaznickou základnu. ATC bude mít v nabídce kompletní portfolio této značky a většina bude skladem.

 „Jsme rádi, že zařazujeme Ubiquiti mezi naše přímé partnery a můžeme tak i tuto značku prezentovat na školeních a akcích, které jsou již připraveny. Naši zákazníci se tak s produkty podrobně seznámí ještě před koncem léta.“, uvedl Martin Wanke, marketingový ředitel ATC.

Martin Harazím, ředitel nákupu ATC dodal: „Kvalitní a technologicky špičkové produkty Ubiquiti našim zákazníkům přinášíme již mnoho let. Přímý distribuční kontrakt ale posouvá nabídku na zcela jinou úroveň: našim prodejcům můžeme nově nabídnout kompletní produktovou nabídku, technickou podporu před i po prodeji, informace o novinkách na denní bázi.“

Produkty Ubiquiti Networks má u ATC na starosti produktový manažer Tomáš Mžik (mzik@atcomp.cz).

Více informací na http://www.atcomp.cz/.

###

O společnosti AT Computers

AT Computers je jednou z největších velkoobchodních firem působících v oblasti IT na území České republiky a Slovenska s ročním obratem více než 23 mld. Kč. Zároveň je největším českým výrobcem osobních počítačů. Více informací najdete na www.atcomp.cz nebo na https://www.facebook.com/atcomp.

###

O společnosti Ubiquiti Networks

Ubiquiti Networks se zaměřuje na demokratizaci síťových technologií v globálním měřítku – souhrnné dodávky téměř 85 milionů zařízení hrají klíčovou roli při vytváření síťové infrastruktury ve více než 200 zemích a územích po celém světě. Jejich profesionální síťové produkty jsou poháněny jejich vlastními softwarovými platformami UNMS a UniFi, které poskytují vysoce kapacitní distribuovaný přístup k internetu a jednotný management informačních technologií. Ubiquiti a logo U jsou ochranné známky nebo registrované ochranné známky společnosti Ubiquiti a jejích poboček ve Spojených státech a dalších zemích. Pro více informací navštivte http://www.ui.com.