Společnost Performio.cz raketově stoupá. Obrat za letošní rok odhaduje na 250 miliónů korun

Praha, 15. července 2019 – Skvělých obchodních výsledků dosahuje společnost Performio.cz, která se věnuje výkonnostnímu marketingu na internetu.  Společnost je součástí investičního uskupení DIGNITY. To patří mezi největší hráče na trhu internetové reklamy a webových služeb. Zatímco v roce 2018 dosáhlo Performio.cz obratu 212 milionů korun, ve dvouciferném růstu pokračuje i v roce 2019, kdy by se obrat společnosti měl pohybovat kolem čtvrt miliardy korun.

Těší nás kontinuálně rostoucí obrat, a hlavně neutuchající důvěra přibývajících klientů. Od našeho založení v roce 2010 jsme ušli velký kus cest. Díky dlouholetým cenným zkušenostem v online prostředí máme svým klientům co nabídnout.  Doufám, že budeme pokračovat minimálně ve stejném duchu a počet spokojených zákazníků bude narůstat, a i nadále bude platit, že prakticky neexistuje problém, který bychom nezvládli vyřešit,“ prohlásil spolumajitel a ředitel společnosti Petr Melničuk. V jejím čele stojí již od roku 2013.

Pod jeho vedením rozšířila firma, jež byla založena v roce 2010 Kamilem Koupým, a jejím hlavním zaměřením byly poradenské služby v oblasti výkonnostní online reklamy, portfolio svých zákazníků. Ke stávajícím klientům Makro a Zapakatel.cz, přibyly Nutricia, EON, Slevomat, Glami, Bonami a další firmy z investičního uskupení Miton. V roce 2013 Performio.cz představilo první prototyp vlastního reklamního systému a adservingového nástroje s názvem Performax.cz, který umožňuje pokročilé párování kampaňových a interních klientských dat. To znatelně napomáhá optimalizaci reklamních kampaní v reálném čase a znamená další zefektivnění a lepší vytěžení reklamního prostoru.

„Performio.cz nám všem ve skupině DIGNITY dělá velkou radost a věříme, že tomu tak bude i v dalších letech. Každý rok se nám daří růst dvouciferným způsobem a v dalších letech by tento trend měl pokračovat,“ říká spokojený majitel Kamil Koupý.

V roce 2018 se dosavadní šéf Petr Melničuk stal spolumajitelem společnosti, jejíž obrat dosáhl v loňském roce přes dvě stě milionů korun.

„V současné době se zaměřujeme zejména na správu a kontinuální optimalizaci kampaní našich klientů, významných českých i zahraničních e commerce subjektů a dalšímu technickému rozšiřování systému Performax.cz,“ dodává Melničuk.