Gartner označil Atos za lídra v kvadrantu pro outsourcing datových center a řízené služby hybridní infrastruktury

Praha, Paříž, 22. července 2019 – Atos, globální lídr v digitální transformaci, oznámil, že ho společnost Gartner označila za lídra ve svém Magickém kvadrantu pro outsourcing datových center a řízené služby hybridní infrastruktury v Evropě i v Severní Americe.

gartner_magic_quardant.jpg

Atos byl za lídra v reportu pro Evropu označený již osmkrát po sobě, v případě zprávy pro Severní Ameriku již třetí rok v řadě.

Gartner hodnotil 20 poskytovatelů outsourcingu datových center (DCO) a řízených služeb hybridní infrastruktury (HIMS) v Evropě a dalších 20 v Severní Americe. Kritérii byla úplnost vize a schopnost realizovat ji.

Je skvělé, že Gartner opět ocenil naši pozici globálního lídra v datových centrech a infrastrukturních službách. Jde o klíčovou část naší nabídky a věříme, že toto hodnocení potvrzuje naši schopnost nabízet zákazníkům vynikající služby, které jsou základem pro organizace snažící se prosadit transformativní digitální změnu,“ řekl Eric Grall, výkonný senior viceprezident a šéf oddělení globálních operací a infrastruktury & datového managementu ve společnosti Atos.

Strategie ADVANCE 2021 je tříletý plán, kterým Atos pomáhá zákazníkům čelit narušením vyvolaným digitální transformací. Jeho cílem je umožnit zákazníkům bezpečně spravovat data a využívat jejich hodnotu pro vytváření nových pohledů na vlastní byznys.

Strategie ADVANCE 2021 se zaměřuje na rozvoj a udržení pozice digitálního lídra; podporuje hybridní orchestraci a cestu do cloudu včetně nabídek kybernetické bezpečnosti, IoT a analytiky velkých dat.

Bezplatnou kopii zprávy Gartneru pro Severní Ameriku si můžete přečíst na tomto odkazu.

Pokud se chcete dozvědět více o kompletním balíku řešení Digital Transformation Factory, navštivte tuto stránku.  

***

Gartner nepodporuje žádného prodejce, produkt ani službu popsané ve svých publikacích a neradí uživatelům technologií, aby si vybírali pouze prodejce s nejvyšším hodnocením nebo jiným označením. Výzkumné publikace Gartner obsahují názory výzkumné organizace Gartner a neměly by být interpretovány jako fakta. Gartner si vyhrazuje veškeré záruky, vyjádřené nebo naznačené, které se týkají tohoto výzkumu, včetně záruk prodejnosti nebo vhodnosti pro konkrétní účel.

O Atos

Atos je globálním lídrem v digitální transformaci s více než 110 000 zaměstnanci v 73 zemích a ročním obratem ve výši více než € 11 miliard. Evropská jednička v poskytování cloudových služeb, kybernetické bezpečnosti a výpočetní techniky s vysokým výkonem poskytuje end-to-end řešení pro Orchestrated Hybrid Cloud, Big Data, Business Applications i Digital Workplace.

Atos je celosvětovým partnerem Olympijských a Paralympijských her v oblasti informačních technologií a působí pod značkami Atos, Atos Syntel a Unify.

Atos je SE (Societas Europaea), kótovaná na CAC40 akciovém indexu v Paříži.

Cílem společnosti Atos je napomáhat ve vytváření budoucnosti informačních technologií. Svými odbornými znalostmi a službami podporuje rozvoj vědomostí, vzdělávání i multikulturních a pluralitních přístupů k výzkumu, které přispívají k vědeckotechnické excelenci. Atos na celém světě umožňuje svým zákazníkům, zaměstnancům a spolupracovníkům, jakož i členům společností, aby žili, pracovali a rozvíjeli se udržitelně a s důvěrou v oblast informačních technologií.