Samsung Galaxy Note10+ 5G se v hodnocení DxOMark zaměřujícím se na selfie fotoaparát, zadní fotoaparáty a kvalitu videa umístil na prvním místě

Oceňované špičkové fotoaparáty profesionální kvality, kterými je Samsung Galaxy Note 10+ 5G vybaven, umožňují ve spojení s nejmodernějšími nástroji, uživatelům nahrávat, upravovat a sdílet videa a fotografie v ohromující kvalitě

Praha, 13. srpna 2019 – Společnost Samsung Electronics oznámila, že nový telefon Galaxy Note10+ 5G získal v hodnocení DxOMark první místo za kvalitu předního fotoaparátu i zadních fotoaparátů a byl ohodnocen také nejvyšším skóre za kvalitu videa. Bodové hodnocení DxOMark hodnotí fotoaparáty v chytrých telefonech z hlediska kvality pořízených fotografií a videí. Galaxy Note10+ 5G byl představen minulý týden na akci Unpacked probíhající v Barclays Center v Brooklynu v New Yorku společně s modelem Galaxy Note10+, který nabízí obraz i video stejné kvality.

Telefony Galaxy Note10 a Galaxy Note10+ dávají uživatelům na dosah ruky nejmodernější nástroje pro pořizování úchvatných videí i fotografií a byly navrženy s ohledem na tvůrce obsahu a uživatele, kteří fotoaparát používají každodenně. Díky kombinaci pokročilých zobrazovacích technologií a softwaru posouvá Galaxy Note10 pořizování videí i fotografií na novou úroveň, a napomáhá tomu, aby sociální kanály uživatelů, jejich příběhy i příspěvky měly ještě větší dopad. 

Čelní fotoaparát telefonu Galaxy Note10+ 5G se umístil na prvním místě v bodovém hodnocení DxOMark Selfie, kde získal 99 bodů, a na prvním místě se s celkovým mobilním skóre 113 bodů umístily také zadní fotoaparáty telefonu. 

Telefony Samsung Galaxy Note10 a Note10+ umožňují pořizovat video v profesionální kvalitě bez použití jakéhokoli dalšího příslušenství.  Díky funkcím Live Focus a Zoom-In Mic umožňujícím zlepšit kvalitu videozáznamu a zaměřit se na vybraný snímaný objekt, dokáže Note10 vytáhnout do popředí obraz i zvuk. Nová funkce pro stabilizaci obrazu dokáže stabilizovat obrazový záznam dokonce i v časosběrném režimu Hyperlapse. 

Uživatelé Galaxy Note10 mohou ve svých telefonech pořízené záznamy také přímo za pochodu upravovat, aniž by se museli připojovat k počítači. Vestavěný editor videa umožňuje provádět úpravy snadno přímo v telefonu. Pomocí pera S Pen mohou uživatelé označit přesný okamžik, kde chtějí provést střih. Jedinečnou uživatelskou zkušenost, kterou fotoaparáty telefonu Galaxy Note10 nabízejí, dotvářejí doplňkové funkce, jako je záznam obrazovky, AR Doodle, 3D skener či noční režim na předním fotoaparátu, díky nimž získal přístroj tak vysoké hodnocení DxOMark.

DxOMark je uznávaná průmyslová autorita zaměřující se na měření a hodnocení kvality snímků pořizovaných fotoaparáty, objektivy a chytrými telefony. Na základě přísně vědeckých postupů a s využitím profesionálních laboratorních nástrojů provádí testy DxOMark Selfie a DxOMark Mobile. Výsledné skóre shrnuje hodnocení techniků DxOMark týkající se kvality fotografií a videa a poskytuje zákazníkům neutrální a spolehlivé údaje o výsledcích testů a výkonnostních parametrech hodnocených fotoaparátů chytrých telefonů. DxOMark stanovuje jednotlivá dílčí skóre pro kvalitu fotografií a videa a následně z nich zpracovává jedno celkové skóre. 

Další informace o testech DxOMark Selfie a DxOMark Mobile získáte na internetových stránkách www.dxomark.com/.

O společnosti Samsung Electronics Co., Ltd.

Samsung inspiruje svět a tvoří budoucnost svými transformačními myšlenkami a technologiemi. Společnost nově definuje svět televizorů, smartphonů, tabletů, nositelných chytrých zařízení a digitálních spotřebičů, síťových a paměťových prvků, LSI systémů, polovodičů a LED displejů. Pro nejnovější informace navštivte Samsung Newsroom na adrese: http://news.samsung.com.