Nejvíce cizinců, kteří se v Praze přepravují s pomocí aplikace Bolt, pochází ze Slovenska, Maďarska a Polska

Aplikace Bolt umožňuje uživatelům využívat jejích výhod nejen při cestování v domovském městě. Proto ji k objednání přepravy používají nejen cizinci přijíždějící na návštěvu Prahy, ale také Češi, kteří cestují do zahraničí. K cizincům, kteří si v Praze přes aplikaci Bolt objednávají odvoz nejčastěji, se řadí Slováci, Maďaři a Poláci. Čeští uživatelé Boltu aplikaci nejvíce používají na Slovensku, v Maďarsku a Rakousku.

2019-03-21 15_19_43-Bolt (Taxify) - Rychlý a cenově dostupný odvoz

Vyplývá to z dat, která platforma posbírala za období od 1. května do 29. července letošního roku. Uživatelé aplikace si s ní mohou objednat odvoz ve více než 30 zemích po celém světě. Bolt v současnosti připravuje spuštění aplikace na dalších trzích.

„Těší nás, že lidé, kteří si aplikaci nainstalují v kterékoli zemi, v níž působíme, mohou bez starostí vyrazit na dovolenou a v cílové destinaci si objednají cenově dostupný a spolehlivý odvoz tak, jak jsou zvyklí ve svých domovských městech. Věříme, že v blízké budoucnosti expandujeme do dalších států a měst a lidé si totožnou službu budou moci užít také v nich,” říká Roman Sysel, regionální manažer Boltu pro střední Evropu.

Češi, kteří používají aplikaci Bolt, si nejčastěji objednali odvoz v těchto zemích:

1/ Slovensko

2/ Maďarsko

3/ Rakousko

4/ Polsko

5/ Francie

6/ Ukrajina

7/ Lotyšsko

8/ Portugalsko

9/ Malta

10/ Chorvatsko

Zahraniční uživatelé s aplikací Bolt, kteří navštívili Českou republiku, pocházeli z:

1/ Slovensko

2/ Maďarsko

3/ Polsko

4/ Rakousko

5/ Estonsko

6/ Francie

7/ Ukrajina

8/ Lotyšsko

9/ Gruzie

10/ Portugalsko

O Boltu

Aplikace Bolt, dříve známá jako Taxify, je přední evropská přepravní platforma, která se snaží o to, aby doprava ve městě byla jednodušší, rychlejší a spolehlivější.

Byla založena v roce 2013 Markusem Villigem. Je jednou z nejrychleji rostoucích přepravních platforem v Evropě a Africe. Investovaly do ní firmy jako Daimler, Didi Chuxing, Korelya Capital a spoluzakladatel společnosti TransferWise Taavet Hinrikus.

Bolt má více než 25 milionů uživatelů ve více než 30 zemích po celém světě.

Více informací zjistíte na http://www.bolt.eu.

Označeno tagem