motorola one action: první ultra-širokoúhlá akční kamera v odvětví

Život nestagnuje a vy byste neměli také. Naštěstí vám dáváme způsob jak zachytit více věcí, na kterých záleží. Seznamte se s motorola one action, nejnovějším přírůstkem v rodině motorola one, která vám umožní zachytit váš svět na cestách a vidět jej na velké obrazovce.

Díky první ultra-širokoúhlé akční kameře smartphonu motorola one action1 můžete snímat video na šířku, zatímco svůj telefon držíte vertikálne². Vaše videa budou doprovázeny krásnými obrázky díky systému tří kamer motorola one action. Díky umělé inteligenci můžete sledovat svůj příběh, který se odehrává na úchvatném displeji CinemaVision s poměrem stran 21: 9, a to vše v elegantním designu, který velmi dobře padne do ruky a snadno se ovládá jednou rukou.

tři kamery. nekonečná akce.

Kamera určena pro lidi na cestách je konečně tady. Systém tří kamer motorola one action obsahuje první ultra-širokoúhlou video kameru v odvetví¹, s rozsahem snímání 117 °, takže můžete zaznamenat strhující videa zachycující čtyřnásobně více ze scény².

Prostřednictvím jedinečné kombinace hardwarových a softwarových inovací, jsme umožnili konečně filmovat úžasné ultra-širokoúhlé video, zatímco telefon držíte mnohem přirozeněji ve vertikální poloze. A když si ho přehrajete horizontálně, můžete opět prožít všechny své akcí nadopované vzpomínky na celé obrazovce. Vylepšená stabilizace videa udržuje obraz stabilní, takže roztřesené videa jsou od nyní minulostí. V neposlední řadě, 2.0μm technologie Quad Pixel poskytuje čtyřnásobně větší citlivost na světlo pro ostřejší a jasnější videa v každé situaci.

Hlavní kamera s rozlišením 12MP je vybavena funkcí automatického zaostřování s detekcí fáze (PDAF), díky čemuž bude váš objekt v okamžiku zaostřený. Zatímco 1.25μm pixely a clona f / 1.8, pomáhají zachytit více světla pro jasnější fotografie. Navíc 5 MP kamera pro zachycení efektů hloubky usnadňuje přidání efektu přirozeného rozmazání pozadí na fotografii, dodatečné změny intenzity rozmazání nebo oblasti zaostření pro dokonalý portrét. Zahrnuté funkce moto AI, jako je optimalizace záběru, inteligentní kompozice a automatické snímání úsměvu⁴, usnadňují fotografování, abyste fotili jako profesionál.

filmové zobrazení v kapse

Natočte video, pak se posaďte a sledujte, jak se akce rozvíjí. Díky 6.3 „palcovému Full HD + displeji s technologií CinemaVision a poměrem stran 21: 9, můžete oživit své záběry na ultra-širokoúhlém filmovém displeji, který se táhne od okraje po okraj. Nemluvě o tom, že své oblíbené filmy můžete sledovat v originálním ultra-širokoúhlém formátu na nádherné filmové obrazovce, kterou si tyto filmy vyžadují. Navíc, poměr stran 21: 9 v motorola one action umožňuje pomalejší posouvání obrazovky a zároveň toho uvidíte víc při pohodlném používání jednou rukou.

inteligentní od začátku

motorola one action přichází vybavena vyspělými funkcemi fotoaparátu, které jsou poháněny umělou inteligencí osmijádrového procesoru. Zapomeňte na nedostatek volného místa pro vaše fotografie – se 128 GB paměti a možností rozšíření až o 512 GB pomocí SD karty, máte dostatek prostoru na uchování všech životních okamžiků⁶, motorola one action také využívá Univerzální úložiště (UFS), takže si budete vychutnávat ultraresponzívní výkon. UFS vám poskytuje ultra rychlý výkon a bezproblémové multitaskingové schopnosti v jednom výkonném zařízení.

výkon během celého dne

Baterie s kapacitou 3500 mAh vydrží celý den na jedno nabití ³. Během letu přes kontinent a zpět můžete sledovat 11 hodin filmů nebo až 47 hodin poslouchat své oblíbené playlisty ³.

užitečné inovace od Google

Ať už používáte Google pomocníka na dokončení práce, nebo na nalezení rovnováhy s digitálním světem, je to možné díky užitečným inovacím od společnosti Google.

Pokračujeme v partnerství se společností Google a poskytujeme úžasný softwarový zážitek. Užijte si měsíční aktualizace zabezpečení po dobu 3 let, aktuální operační systém a jednoduché rozhraní díky Android One.⁵

Navíc, motorola one action obsahuje moto experiences, které si zamilujete, včetně moto akcí k usnadnění každodenních interakcí otáčením zápěstí na otevření fotoaparátu, dvojitým seknutím dolů na zapnutí blesku nebo zapnutí navigace pomocí nově propracovaného navigačního tlačítka. Moto displej vám bez odemknutí telefonu rychle ukáže oznámení a aktualizace, abyste věděli co se děje.

Ceny a dostupnost

motorola one action bude v České republice k dispozícií od 16.8. za doporučenou cenu 6 990 Kč. 

O společnosti Motorola

Společnost Motorola Mobility LLC byla zakoupena holdingem Lenovo Group v roce 2015. Motorola Mobility je stoprocentní dceřinou společností Lenovo a má na starosti navrhování a výrobu všech mobilních telefonů značky Moto.

O společnosti Lenovo

Lenovo (HKSE: 992) (ADR: LNVGY) je společnost s hodnotou 45 miliard USD, která se nachází v žebříčku Fortune Global 500 a globální technologický lídr při řízení inteligentní transformace prostřednictvím inteligentních zařízení a infrastruktury, které vytvářejí nejlepší uživatelské prostředí. Společnost Lenovo vyrábí jedno z nejširších portfolií spojených produktů, včetně smartphonů (Motorola), (Motorola), tabletů, počítačů (ThinkPad, Yoga, Lenovo Legion) a také pracovních stanic, AR / VR zařízení a smart home / office řešení. Řešení Lenovo data center (ThinkSystem, ThinkAgile) vytvářejí kapacitu a výpočetní sílu pro připojení, které mění podnikání a společnost. Společnost Lenovo pracuje na tom, aby v každém podnítila jinakost a vybudovala inteligentní budoucnost, kde všichni prosperují. Sledujte nás na LinkedInuFacebookuTwitteruInstagramuWeibu, přečtěte si o nejčerstvějších novinkách prostřednictvím našeho Storyhubu, nebo navštivte naši webstránku na http://www.lenovo.com/