Hrajte, zaznamenávejte, sdílejte: seznamte se s novým telefonem Galaxy A30s

Díky vylepšeným základním funkcím je telefon ještě výkonnější

Praha, 22. srpna 2019 – Společnost Samsung Electronics dnes představila nový telefon Galaxy A30s s novým moderním vzhledem a vylepšenými inovacemi. Galaxy A30s je určen pro ty, kdo chtějí své zážitky zachycovat i sdílet okamžitě, a poskytuje výkon, jaký uživatelé potřebují v éře života v přímém přenosu. Díky všestrannému fotoaparátu, displeji Infinity bez rušivých prvků a baterii s dlouhou výdrží nabízejí tyto nové chytré telefony modernizované verze funkcí, které jsou pro uživatele nejdůležitější. Nový chytrý telefon Samsung Galaxy A30s bude v České republice dostupný v druhé polovině září za doporučenou maloobchodní cenu 6 999 Kč v černé, bílé a zelené barvě.

„Chytré telefony jsou důležitou součástí lidských životů. Vzájemně lidi propojují a umožňují jim dělit se o své zážitky a komunikovat se světem. Uživatelé tedy vědí, že ze svých zařízení potřebují dostat maximum,“ uvedl YeonJeong Kim, viceprezident a ředitel skupiny pro plánování inovativních produktů v rámci divize Mobile Communications společnosti Samsung Electronics a dodal: „Vzhledem k tomu, že se způsob použití mobilních telefonů neustále vyvíjí, snažíme se je průběžně inovovat, abychom uživatelům mohli přinášet nejlepší možný mobilní zážitek. Nový Galaxy A30s je dalším krokem v rámci naší snahy poskytnout zařízení se špičkovým výkonem vybavené nejdůležitějšími funkcemi pro každodenní použití.“

Nový Galaxy A30s se odlišuje nápadnými novými vzory včetně jedinečného geometrického vzoru a futuristického holografického efektu na zadním krytu. Elegantní Galaxy A30s nabízí stylový vzhled v nových barevných odstínech: Prism Crush Black, Prism Crush White a Prism Crush Green.

Ve spojení s baterií o kapacitě 4 000 mAh, rychlým nabíjením a funkcí Game Booster s podporou umělé inteligence nabízí Galaxy A30s nejlepší herní zážitek na cestách, a to bez obav z vybití telefonu.

Galaxy A30s

Galaxy A30s se dodává se třemi zadními fotoaparáty: vylepšeným 25Mpx hlavním fotoaparátem, 8Mpx ultraširokoúhlým fotoaparátem a novým 5Mpx fotoaparátem s detekcí hloubky obrazu. Díky funkci Live Focus, kterou je vybaven 5Mpx fotoaparát s detekcí hloubky obrazu, můžete nyní v Galaxy A30s používat efekty bokeh v profesionální kvalitě a rychle a bez námahy vytvářet dynamičtější portréty, což vám umožní zachytit momentální náladu, kterou prožíváte. Inteligentní fotografické nástroje včetně inteligentní detekce chyb a optimalizace scény umožňují snadné a pohodlné pořizování dokonalých snímků.

Pro snadnější a intuitivnější způsob zabezpečení obsahu je nyní Galaxy A30s opatřen i čtečkou otisků prstů, která nijak neruší vzhled přístroje, protože je zabudována přímo do obrazovky.

S Galaxy A30s budete bezproblémově připojeni k ekosystému zařízení Galaxy a budete moci využívat celou řadu služeb včetně Samsung Health, Samsung Pay, Knox a dalších.

Další informace o řadě Galaxy A naleznete na internetových stránkách news.samsung.com/galaxy, www.samsungmobilepress.com/galaxy-a-2019 či www.samsung.com/galaxy.

Fotografie nového chytrého telefonu Galaxy A30s jsou ke stažení zde: https://drive.google.com/open?id=1Oxjb8shbu86Y4CXS-ESlXk7HVZWxFLNi 

Technické specifikace výrobku Samsung A30s

Displej Velikost / rozlišení 6,4palcový HD+ (720×1560)

Super AMOLED4

Displej Infinity Displej Infinity-V
Fotoaparát Zadní 25 Mpx (f/1,7) + 5 Mpx + 8 Mpx

(ultraširokoúhlý)

Přední 16 Mpx (f/2,0)
Procesor Dvoujádrový 1,8 GHz + šestijádrový 1,6 Hz
Paměť RAM 4 GB2
Vnitřní úložiště 64 GB2
Micro SD Až 512 GB
Baterie Kapacita (typická) 4 000 mAh
Nabíjení Rychlé nabíjení 15 W
Rozměry 158,5 x 74,7 x 7,8 mm
Hmotnost 166 g
Barva Prism Crush Black, Prism Crush White, Prism Crush Green a Prism Crush Violet2
Jiné Čtečka otisků prstů zabudovaná v displeji, 

USB typ C

O společnosti Samsung Electronics Co., Ltd.

Samsung inspiruje svět a tvoří budoucnost svými transformačními myšlenkami a technologiemi. Společnost nově definuje svět televizorů, smartphonů, tabletů, nositelných chytrých zařízení a digitálních spotřebičů, síťových a paměťových prvků, LSI systémů, polovodičů a LED displejů. Nejnovější informace najdete v Samsung Newsroom na adrese http://news.samsung.com.