Pošlete fotku svého prvňáčka babičce. Canon bude rozesílat vytištěné fotografie z prvního školního dne příbuzným

Praha, 22. srpna 2019První školní den, který letos připadá na 2. září, je významnou událostí pro malé školáky i jejich rodiče a příbuzné. Společnost Canon i letos opakuje oblíbenou akci, kdy budou mít rodiče možnost nahrát fotografii malého školáka a nechat ji fyzicky zaslat třeba babičce nebo přátelům.

„První školní den zprovozníme na adrese canon.cz/pixma aplikaci pro nahrávání fotografií, k níž bude možné připojit vzkaz. Fotografii následně vytiskneme a v krátkém časovém horizontu v obálce zašleme na zadanou adresu,“ přibližuje mechanismus akce Eva Kučmášová, manažerka korporátní komunikace společnosti Canon. V obálce s fotografií nebude chybět ani slevový voucher na produkty společnosti Canon.

Aby mohli zákazníci zasílat příbuzným vytištěné fotografie nejen svých dětí i po zbytek roku, připravil si navíc Canon významné zvýhodnění cen na vybrané tiskárny PIXMA, které se skvěle hodí nejen na tisk fotografií. Konkrétní modely tiskáren, na něž se sleva vztahuje, jsou PIXMA MG3050, PIXMA TS3150, PIXMA MG3650S, PIXMA TS705, PIXMATS5050, PIXMA G3411, PIXMA TS6250 a PIXMA TS8250. Cenově se tiskárny pohybují po slevě od 990 Kč do 4190 Kč a zvýhodnění bude trvat až do konce října.

Inkousty, které obsahují tiskárny řady PIXMA TS, zaručí vytištění až o 170 stránek víc oproti nejbližším konkurentům.  Tiskárny PIXMA G zase disponují vlastními doplnitelnými inkousty, a snižují tak výdaje za tisk. 

Veškeré informace k prodejní akci naleznete na adrese: 

www.canon.cz/pixma.

Fotografie vybraných tiskáren, na které se vztahuje prodejní akce, najdete ZDE.

O společnosti Canon Europe

Canon Europe je zastoupení japonské společnosti Canon Inc., globálního poskytovatele technologií a služeb z oblasti zpracování obrazu a jedné z nejznámějších a nejoblíbenějších značek na světě. Canon Europe působí ve 120 zemích v Evropě, na Středním východě a v Africe a zaměstnává zde 19 tisíc lidí. Na celkových celosvětových příjmech společnosti Canon se Canon Europe podílí přibližně jednou třetinou. 

Společnost Canon Inc. byla založena v roce 1937 a lídrem ve zpracování obrazu je po celých 80 let. Jejím cílem je podněcovat k neustálému překonávání možností využití obrazu a prostřednictvím technologických inovací v široké škále oblastí – od fotoaparátů přes komerční tiskárny a firemní konzultační služby až po zdravotnická zařízení – obohacuje Canon životy běžných lidí i firem. 

Pozitivní vliv společnosti Canon na oblast technologií a služeb z oblasti zpracování obrazu neustále roste. Svědčí o tom i sociální a environmentální přínosy, za kterými stojí jak zaměstnanci, tak i produkty značky Canon, a představují důkaz úspěšnosti podnikové filosofie Kyosei – „společně žít a pracovat pro obecné blaho“.

Další informace o společnosti Canon Europe a Canon CZ jsou k dispozici na www.canon-europe.com a www.canon.cz.