Vychází Control s podporou řady RTX efektů. Majitelé GeForce budou Game Ready

Společnost NVIDIA dnes vydala nové Game Ready ovladače pro Control. Očekávaný titul vychází také dnes a již je dáván za příklad jako skvělá ukázka ray tracované grafiky. Hra je také součástí GeForce RTX balíčku.

Control zatím sklízí pochvalné recenze vyzdvihující především hratelnost a kvalitu grafického zpracování. Pokud se chcete dovědět zajímavé detaily o grafické stránce hry, NVIDIA pro vás připravila Tech Talk video a také podrobného průvodce grafickým nastavením a výkonem na GeForce.com. Čtenářům a divákům umožní se v nich ponořit do grafického nastavení PC verze Control včetně ray tracovaných efektů. Vše je do detailů rozebráno s využitím interaktivních screenshotů ukazujících rozdíly mezi nastaveními, grafů rozdílů výkonů a také řadou užitečných vysvětlivek. S pomocí těchto materiálů dostanou hráči Control veškeré potřebné informace k dosažení optimálního poměru vizuální stránky a plynulosti hry.

Všechny NVIDIA Game Ready ovladače nesou certifikaci Microsoft WHQL. Jsou dostupné v den vydání většiny zásadních herních titulů nebo dokonce před ním a jsou optimalizovány pro nejlepší výkon a plynulou hratelnost.

Tech Talk Video o technologii ray tracing v Control:

https://youtu.be/gJ7gdBGXODI

Článek o Game Ready ovladačích pro Control na GeForce.com:

https://www.nvidia.com/en-us/geforce/news/control-game-ready-driver

Průvodce grafickým nastavením a výkonem v Control na GeForce.com

https://www.nvidia.com/en-us/geforce/guides/control-graphics-and-performance-guide

NVIDIA ovladače ke stažení:

https://www.nvidia.com/Download/Find.aspx

Screenshoty Control na NVIDIA Press Extranet:

www.nvidia-press.com

Interaktivní screenshoty Control ukazující zapnuté/vypnuté RTX:

https://images.nvidia.com/geforce-com/international/comparisons/control-ray-tracing/control-ray-tracing-interactive-comparison-001-on-vs-off.html

https://images.nvidia.com/geforce-com/international/comparisons/control-ray-tracing/control-ray-tracing-interactive-comparison-002-on-vs-off.html

Trailer na Control ukazující možnosti ray tracingu (YouTube):

https://youtu.be/2rNBD2zT9gQ