Viveport Infinity spouští podporu virtuální reality Valve Index

HTC pokračuje v rozšiřování dostupnosti unikátní předplacené služby a všem vlastníkům nového headsetu od Valve rozdává dva měsíce zdarma.

Praha, 29. srpna 2019 – Společnost HTC dnes oznámila zahájení oficiální podpory VR headsetu Valve Index ve službě Viveport Infinity. Majitele novinky navíc přivítá darem ve formě dvou měsíců předplatného. Mohou si tak bezplatně vyzkoušet všechny výhody služby Viveport Infinity včetně placených titulů zdarma, slev na nákupy nebo bohaté nabídky prémiového video obsahu. Neomezený přístup k neustále rostoucí knihovně her a aplikací v programu předplatného je samozřejmostí.

Dva měsíce předplatného zdarma si v termínu od 1. do 30. září 2019 mohou aktivovat nejen noví zákazníci, ale i stávající uživatelé headsetu Valve Index.

Neomezené výhody

Díky členství ve Viveport Infinity uživatelé virtuální reality ušetří tisíce korun při objevování oblíbených her, zážitků a videí. První opravdu neomezená služba pro VR je dostupná za 399 Kč měsíčně. Roční předplatné s cenovkou 2 999 Kč pak zajistí ještě výraznější úspory. Fanoušci virtuální reality získají přístup ke stovkám VR aplikací, mezi nimiž nechybí hity jako Ninja Legends, Fisherman’s Tale, Apex Construct, Fujii, Gun Club, Angry Birds VR a I Expect You To Die. Každý měsíc navíc přibývají nové tituly, a tak nikdy nechybí zajímavý obsah k objevování.

Viveport Infinity umožňuje fanouškům virtuální reality za nízký měsíční poplatek přístup k nejširší nabídce VR her a aplikací v historii,“ řekl prezident obchodu Viveport Rikard Steiber a doplnil: „Za pouhý rok jsme dosáhli velkého posunu v naší snaze stát se službou, která si nevybírá konkrétní hardware. Předplatné je nyní dostupné na platformách VIVE, Oculus Rift, Windows Mixed Reality i Valve Index.“

Další informace o uplatnění této nabídky naleznete zde: https://vprt.co/IndexDeal

O systému virtuální reality HTC Vive™

HTC Vive je první komplexní systém virtuální reality vyvinutý ve spolupráci firem HTC a Valve, který je od základu designován pro virtuální realitu v pokojovém měřítku (room-scale VR). Vive přináší, díky nastavitelnému headsetu, dvěma bezdrátovým ovladačům s HD haptickou odezvou a preciznímu snímáním pohybu v rozsahu 360°, ohromující vizuální zážitek a možnost přirozené interakce s virtuálním prostředím. Zároveň systém umožňuje bezdrátové spojeníí s mobilním telefonem a přenos jeho nejdůležitějších funkcí do virtuální reality, stejně jako propojení s reálným světem pomocí vestavěné kamery. Tyto technologie praktickým způsobem zvyšují bezpečnost a umožňují bezstarostné ponoření do virtuální reality, díky kterému vás virtuální světy zprostředkované systémem HTC Vive pohltí vizuálně, fyzicky i emocionálně. Více informací na www.htcvive.com.