Visa Direct umožní výhercům loterie v Polsku téměř okamžité vyplácení výher na jejich karty v pobočkách LOTTO

Praha / Varšava, 3. září 2019 – Společnost Visa ve spolupráci s eService a Totalizator Sportowy vlastnící značku LOTTO představí v Polsku řešení na posílání peněz v reálném čase Visa Direct. Totalizator Sportowy přinese nový a snadný způsob, jak přijímat platby v pobočkách, což umožní výhercům LOTTO téměř okamžitou výplatu výher přímo na jejich platební karty Visa. V Evropě jde o první případ použití tohoto řešení, které se dosud používalo pouze v internetových obchodech.

Zkušební provoz Visa Direct byl zahájen v červenci v deseti pobočkách LOTTO ve Varšavě. Výherci si tak mohli nechat posílat výhry přesahující 100 zlotých. Po úspěšném startu dojde k implementaci v dalších více než 900 místech v Polsku, která jsou součástí obchodní sítě Totalizator Sportowy. O hladký průběh se bude starat eService – největší zúčtovací banka v Polsku. 

Totalizator Sportowy spuštěním Visa Direct vytváří pohodlnější a bezpečnější podmínky pro ty, kteří vyhráli v loterii,řekl David Josephs, vedoucí Visa Direct v Evropě. „Rozhodnutí společnosti používat Visa Direct pro rychlé a snadné rozesílání loterijních výher je dalším skvělým příkladem toho, jak digitální platby zjednodušují životy nejen spotřebitelům, ale i obchodníkům.“ 

Polsko je první evropskou zemí, ve které zákazníci mohou přijímat platební převody na své bankovní účty pomocí karty či terminálu,“ řekla Joanna Seklecka, prezidentka eService. „Díky spolupráci s Visou a Totalizator Sportowy jsme první společností na trhu, která zákazníkům přináší inovativní řešení, které odpovídá očekávání držitelů karet a má navíc velký potenciál. Jsme si jisti, že toto řešení najde využití v dalších sektorech jako je pojišťovnictví či cestování. Týká se to také finančních dohod se subdodavateli.

Kromě výplat výher nabízí Visa Direct hned několik možností využití od výplat pojistného plnění po platby v rámci gig ekonomiky a v internetových obchodních platformách. Visa Direct umožní vyplácení přímo na kartu, a tak jsou peníze odesílány v reálném čase. Jednoduchá a spolehlivá platební metoda je přínosem jak pro odesílatele, tak příjemce. 

Visa se soustředí na vylepšení a modernizaci plateb a tímto způsobem zákazníkům a obchodníkům přináší výhody digitálních plateb, mimo jiné pohodlí a bezpečnost. Díky rozsáhlým globálním zkušenostem je Visa připravena zrychlit platby a zlepšit zákaznickou zkušenost prostřednictvím Visa Direct, bezproblémového a bezpečného platebního řešení v reálném čase

Pro více informací o Visa Direct navštivte: 

https://www.visa.cz/partner-with-us/payment-technology/visa-direct.html

# # # 

O společnosti Visa

Visa Inc. (NYSE: V) je světovou jedničkou v oblasti digitálních plateb. Naším posláním je propojit svět prostřednictvím inovativní, spolehlivé a bezpečné platební sítě, umožňující jednotlivcům, podnikům a ekonomikám prosperovat. Naše vyspělá globální procesingová síť, VisaNet, umožňuje bezpečný a spolehlivý průběh plateb po celém světě a dokáže zpracovat více než 65 tisíc transakcí za sekundu. Soustavné zaměření společnosti na inovace je katalyzátorem rychlého růstu connected commerce a hnací silou v cestě za bezhotovostní budoucností pro každého a na jakémkoli místě. V době, kdy svět přechází z analogového systému na digitální, společnost Visa paralelně digitalizuje vlastní značku, produkty a procesingovou síť tak, aby formovala budoucnost placení v digitálním světě. Pro více informací navštivte o společnosti Visa, visa.com/blog a sledujte nás na @VisaNews. 

O společnosti Totalizator Sportowy

Po dlouhých 63 letech na trhu se Totalizator Sportowy stala jednou z nejznámnějších a nejrespektovanějších polských společností. Původním záměrem sice bylo sdružovat prostředky k renovaci a výstavbě sportovních zařízení, časem však došlo i na podporu národního dědictví. Dnes je společnost jedním z klíčových pilířů těchto dvou oblastí společenského života a provozuje síť 17000 poboček, které denně nabízí řadu loterijních produktů. Společnost usiluje o dlouhodobý růst a vyhledává inovativní řešení, aby udržela krok s trhem a polská ekonomika mohla růst. Funguje podle zákonu o hazardních hrách jako státní monopol a pokračuje ve vývoji LOTTO produktů, také tím, že je nabízí online. V roce 2018 se navíc Totalizator Sportowy rozšířil do nových oblastí podnikání jako jsou online casina a hrací automaty mimo casina. Totalizator Sportowy je členem hlavních mezinárodních loterijních organizací: Mezinárodní loterijní asociace, Evropské státní loterie a asociace Toto.

O společnosti eService

Centrum Elektronicznych Usług Płatniczych eService Sp. z o.o. je lídrem na trhu v akceptaci platebních karet a provádění elektronických transakcí v Polsku. Přes 20 let společnost eService zpracovává transakce kartou či telefonem ve více než tisíci mobilních a fyzických pobočkách. Jako jediná firma v oboru eService garantuje bezpečnost a nejvyšší kvalitu podobných služeb od roku 2009. TUV každý rok reviduje jejich provozní standardy, které schvaluje udělením ISO 9001. Společnost také vlastní největší provozní síť v Polsku a provozuje dvacetičtyřhodinové centrum podpory pro zákazníky z Polska i ze zahraničí. eService je aktivním členem polského bezhotovostního programu pro podporu bezhotovostních plateb napříč malými a středně velkými firmami, místní správou a ve veřejných institucích. Společnost spustila stránky www.bezgotowki.pl, kde podnikům radí, jak získat terminály zdarma. 

Centrum Elektronicznych Usług Płatniczych eService Sp. z o.o. je součástí EVO Payments International (z 66 procent) z indexu NASDAQ a PKO Bank Polski (ze 34 procent).

O společnosti EVO Payments, Inc. 

EVO Payments, Inc. je hlavním dodavatelem platebních technologií a služeb pro více než 50 trhů a 150 měn. EVO nabízí širokou škálu inovativních, spolehlivých a bezpečných platebních řešení pro podniky od malých a středně velkých firem po multinárodní společnosti a organizace. Jako plně integrovaná zúčtovací banka a zpracovatel plateb, EVO poskytuje konkurenceschopná řešení podporující růst obchodu, zvyšující věrnost zákazníků a zabezpečení dat na svých trzích. 

Označeno tagem