HONOR na IFA veletrhu odhaluje novou AI aplikaci pro zrakově postižené a pokročilou IoT strategii chytrých domácností

Berlín, 6. září 2019 – HONOR, globální značka chytrých telefonů, dnes uvedla PocketVision aplikaci založenou na umělé inteligenci, která ulehčuje zrakově postiženým čtení a také IoT strategii (Internet of Things) chytrých domácností. Oznámení na IFA konferenci 2019 jsou součástí firemních závazků k vytvoření inovativních technologií zaměřených na pomoc zákazníkům k pohodlnému a propojenému životu. Poslední vlajková loď HONORU, HONOR 20 Pro, získal nejnovější aktualizace s novou verzí barevného provedení – Icelandic Frost a softwarovou aktualizaci EMUI 10 s automatickou ISO závěrkou založenou na světelných podmínkách okolního prostředí a dostupnou EMUI 10.0/Magic UI 3.0 beta verzí.

“Ve společnosti HONOR jsme odhodláni využívat technologii pro dobro společnosti a chceme umožnit jednotlivcům posílit holističtější a inteligentní životy,” říká Sam Yuan, viceprezident společnosti HONOR pro Evropu. „Jsme nadšeni, že můžeme uvést PocketVision u HONOR 20 a HONOR 20 Pro, což umožní zrakově postiženým vést nezávislé životy. Těmito kroky si také vylepšujeme naše renomé ve vývoji umělé inteligence. Na jedné straně se HONOR 20 Pro může pochlubit EMUI 10.0/Magic UI 3.0, který zajistí plynulejší inteligentní zážitek pro digitálně aktivní, zatímco nová barevná verze Icelandic Frost zajistí vyniknutí z davu.”

HONOR PocketVision: aplikace založená na umělé inteligenci pro zrakově postižené

HONOR uvedl na IFA výstavě novou aplikaci PocketVision, která využívá sílu AI technologie a čtyřnásobné kamery HONOR 20 Pro, čímž pomáhá ve čtení zrakově postiženým lidem. Technologie PocketVision byla vyvinuta sociální společností Eyecoming ve spolupráci s HONOR, průkopníkem špičkových technologií, jenž nabízí hlavní 48MPx objektiv, 8MPx teleobjektiv a HiAI čipset Kirin 980. PocketVision nabízí tři klíčové režimy – převod textu na řeč, zoomovací režim a režim negativního obrazu, které pomáhají lidem k jasnějšímu čtení. S cílem zvýšit povědomí o bariérách nevidomých a slabozrakých lidí se společnost HONOR spojila s Royal National Institute of Blind People (RNIB), která podporuje lidi se zrakovým postižením. PocketVision si můžete zdarma stáhnout od dnešního dne v Huawei AppGallery a podporuje anglický, portugalský, německý, španělský, italský a čínský jazyk. 

HONOR 20 Pro: nové barevné provedení a softwarové aktualizace

HONOR také představil nové barevné provedení HONOR 20 Pro – Icelandic Frost, která je inspirovaná nádhernou lagunou na Islandu. Vybaven prvním holografickým designem na světě, zachycuje HONOR 20 Pro Icelandic Frost nádhery laguny při západu slunce lesknoucího se ledovce, díky čemuž září jako diamant. Navíc nový EMUI 10.0/Magic UI 3.0 (beta verze) bude k dispozici ke konci tohoto roku a bude aktualizován prostřednictvím HOTA. Díky této aktualizaci si uživatelé budou moci užít zcela nový design uživatelského rozhraní Morandi Palette UI, který nabídne široký výběr elegantních i klidných barev.  K dispozici bude nově také možnost tmavého režimu, který má uživatelům přinést větší pohodlí pro oči. Vše v jednom, EMUI 10.0/Magic UI 3.0 vytvoří z HONOR 20 a HONOR 20 Pro ještě uživatelsky přátelštější a vizuálně příjemnější smartphony.

HONOR 20 Pro nadále dostává pozitivní recenze z médií a průmyslu. Získal 111 bodů v DxOMark, zlatý standard ve výkonnostním testu kamery. Nedávno byl také tento model oceněn lifestylovým smartphonem 2019-2020, EISA oceněním (Expert Imaging and Sound Association).

HONOR IoT strategie v budoucnosti

Ve snaze vytvořit propojenější a inteligentnější svět pro spotřebitele, společnost HONOR nastínila svou novou strategii IoT, přezdívanou „1+8+N“, která zahrnuje jeden HONOR smartphone, osm kategorií vlastních zařízení a širokou škálu doprovodných produktů od partnerů. Součástí nabídky IoT je HONOR Band 5, prémiový fitness tracker a chytrý náramek s cenou doporučenou okolo 30 EUR. Dostupná cena nabízí téměř každému možnost nosit náramek na měření přesného srdečního rytmu, sledování spánku a sledování cvičení, vše pro zdravý životní styl. Minulý měsíc na konferenci Huawei Developer Conference 2019 uvedla společnost HONOR na trh první chytrou obrazovku Smart Vision, která je vybavena vlastním inteligentním čipsetem Honghu 818 Intelligent Display Chipset, čipsetem AI Camera NPU a Wi-Fi čipsetem vlakových lodí.

„HONOR je tech značka, kterou milují mladí lidé po celém světě a my se snažíme zůstat na špičce jako tech značka, která umožňuje mladým lidem následovat své vášně“ řekl George Zhao, prezident společnosti HONOR. „Společnost HONOR je vybavena nejlepším softwarem a hardwarem ve své třídě a má dobrou pozici ve vývoji širokého portfólia inovativních produktů včetně smartphonů a zařízení pro chytré domácnosti pro své zákazníky a lidi z různých komunit. Jsme na správné cestě k realizaci této naší vize u zákazníků.“

O značce mobilních telefonů HONOR

HONOR je odvážná značka. Značka pro zákazníky, kteří se nebojí dělat věci jinak – proti zažitým konvencím. HONOR přišel na trh s úplně novým obchodním modelem navrženým pro moderního zákazníka. Zařízení HONOR spoluvytváří uživatelé v rámci modelu Consumer to Business. Značka vychází svým zákazníkům vstříc nejen designem konkrétních zařízení, ale také přímým distribučním modelem. Zákazník, který si zakoupí zařízení značky HONOR, nezíská jen mobilní telefon. Získá dlouhotrvající svazek se značkou odhodlanou přispět ke splnění všech jeho potřeb ve světě moderních komunikací. Více informací naleznete na www.hihonor.com nebo na našem Facebooku http://www.facebook.com/honorcz.