Alza zavádí novou kategorii ergonomických produktů

Praha, 10. 09. 2019 – Lídr českého online trhu Alza.cz přichází s novou řadou polohovatelných produktů do domácnosti i kanceláří. Pod privátní značkou AlzaErgo nabízí pro začátek nastavitelné pracovní stoly, držáky monitorů a nejnověji i ucelenou kategorii ergonomických TV držáků na zeď, které pokryjí všechny běžné druhy televizorů. Jejich prodej spouští e-shop právě v těchto dnech, skladem je 43 modelů a zaváděcí ceny startují na 179 Kč.

Nová privátní značka AlzaErgo byla navržena, aby splňovala nejvyšší standardy a pomohla pracovat
i relaxovat zdravěji a pohodlněji. Pilotní produkt – polohovatelný elektrický stůl – uvedl e-shop ještě pod označením AlzaPower a zájem o něj předčil veškerá očekávání. Výsuvných stolů pro práci ve stoje se prodaly téměř okamžitě stovky kusů a podobný úspěch slavily později i nastavitelné držáky na monitory. 

„Potvrdil se nám trend, že lidé kladou stále větší důraz na své zdraví doma i při práci. Proto jsme vytvořili samostatnou kategorii AlzaErgo, v níž budeme všechny tyto produkty sdružovat. Nejnovějším přírůstkem jsou fixní i variabilní TV držáky na zeď, které jsou mezi zákazníky v poslední době velmi populární, “ vysvětluje Business development manager Alza.cz Jan Rajdl a dodává: „Televizní držáky představují účelné řešení pro úsporu místa a peněz nebo pro vytvoření neotřelého designu pokoje. Není nutné pořizovat televizní stolek, případně jej využít jinak, třeba k umístění HiFi soustavy.“

V nabídce AlzaErgo bude přes 50 modelů držáků, které tvoří ucelené produktové řady podle velikostí a jsou kompatibilní s většinou nástěnných televizorů na trhu. Sortiment zahrnuje všechny běžné typy úchytů – fixní, sklopné, kloubové – pro obrazovky od úhlopříčky 13″ do 100“. Nechybí ani držáky se speciálními vlastnostmi: vhodné pro prohnuté televize, s ochranou proti krádeži (zabezpečení televize proti sundání), na dálkové ovládání, nízkoprofilové nebo s cable managementem na uspořádání kabelů. Součástí každého balení je prémiový instalační materiál značky Fischer. 

Na celou kategorii TV držáků AlzaErgo platí až do 9. 10. zaváděcí ceny. Pro usnadnění nákupu připravuje e-shop i automatické párování produktů, aby se při výběru televize zákazníkovi vždy zobrazil i vhodný držák. Během podzimu pak přibyde i rozšířená nabídka polohovatelných držáků na monitory pro kanceláře i domácnosti. 

Více zde

O společnosti Alza.cz a.s.: 

Lídr internetového trhu a udavatel trendů, taková je Alza. Svědčí o tom nejen rekordní obraty roku 2018, ve kterém Alza utržila 25 miliard Kč bez DPH, ale také řada inovací na poli e-commerce (unikátní samoobslužné Prodejny budoucnosti, doručování do tzv. Alza HomeBoxu, platba a prodej BTC a LTC ve vlastních platebních automatech, nabídka elektromobilů on-line, zavedení unikátních služeb Třetinka, Zkušebka, výuka na VŠE, výrobky vlastní značky AlzaPower, expanze do Maďarska, Rakouska a další). Alza doručuje své zboží i o víkendu, kdy jsou také otevřeny všechny její provozovny. Zákazníci si mohou své objednávky vyzvednout v široké síti samoobslužných AlzaBoxů. Společnost se chová odpovědně, v loňském roce podpořila 64 neziskových organizací. Nejdůležitější Alza milníky naleznete zde.