Huawei si z veletrhu IFA 2019 odnáší dvě desítky ocenění

Společnost Huawei potvrdila svou pozici lídra v oblasti technologického vývoje a inovací. Na veletrhu IFA 2019 v Berlíně získala přes 20 ocenění a vyznamenání od předních technologických médií a její produkty vzbudily velkou pozornost. Stalo se tak především díky několika průlomovým novinkám, které na veletrhu představila.

Společnost Huawei uvedla v Berlíně první 5G čipset Kirin 990, bluetooth sluchátka FreeBuds 3 s aktivním potlačením hluku, dvě nové barevné provedení špičkového smartphonu P30 Pro a vysokorychlostní Wi-Fi router Q2 Pro.

Huawei P30 Pro – nejlepší smartphone podle asociace EISA

Asociace EISA (Expert Imaging and Sound Association) označila smartphone Huawei P30 Pro za „Nejlepší smartphone“ v rámci ocenění za Nejlepší produkt 2019-2020. Respektované sdružení prohlásilo P30 Pro za ideální volbu pro spotřebitele, kteří kladou důraz na kvalitní fotografie. V hodnocení poukázala na výborné schopnosti nočního režimu, ultraširokoúhlý objektiv, pokročilý portrétový režim a teleobjektiv s pětinásobným optickým přiblížením, díky kterému je daleko před konkurencí.

Množství prestižních ocenění „Best of IFA 2019“ posbíral nově představený čipset Kirin 990. Podpora rychlosti stahování 2,3 Gb/s, 16jádrová GPU a masivní vylepšení výpočetního výkonu pro 5G a AI aplikace udělali z nejnovější čipové sady jeden z nejdiskutovanějších produktů aktuálního ročníku. Díky špičkovému výkonu a nízké spotřebě energie přesvědčil čipset redaktory mnoha technologických médií, že je skvělým mobilním procesorem pro 5G éru.

9 ocenění pro průlomová sluchátka

V ničem však nezaostává ani druhá představená novinka – první Bluetooth sluchátka s aktivním potlačením hluku na světě. Portál Android Authority udělil sluchátkům FreeBuds 3 ocenění „Best of IFA“. Novinka z dílny audio inženýrů Huawei podporuje Bluetooth 5.1, obsahuje výkonnou čipovou sadu Kirin A1 a vyznačuje se ultra nízkou latencí. Dohromady získala nově představená sluchátka skvělých 9 ocenění.

Více informací o produktech Huawei naleznete na https://consumer.huawei.com/cz

Aktuální informace ze světa Huawei Consumer BG naleznete denně aktualizované na:
Facebook – CZ/SK: https://www.facebook.com/HuaweiMobileCZSK/
YouTube: https://www.youtube.com/huaweimobileczsk
Instagram: https://www.instagram.com/huaweimobileczsk
Twitter: https://twitter.com/HuaweiCZ_SK

O Huawei Consumer Business Group
Produkty a služby Huawei jsou dostupné ve více než 170 zemích a využívá je třetina světové populace. V roce 2018 se společnost umístila na 2. místě v dodávkách chytrých mobilních telefonů. Patnáct R&D (výzkumných a vývojových) center bylo založeno v USA, Německu, Švédsku, Rusku, Indii a Číně. Huawei Consumer BG je jednou ze tří business divizí společnosti a soustřeďuje se na smartphony, PC a tablety, wearables a cloudové služby apod. Globální síť Huawei je postavena na 20 letech bohatých zkušeností v telekomunikačním průmyslu a jejím cílem je přinášet nejnovější technologie spotřebitelům na celém světě.