HONOR Band 5: Stylový a chytrý fitness náramek s vynikajícím výkonem. Nyní je dostupný v České republice za 999 Kč

Praha, 1. října 2019 – HONOR v Berlíně uvedl na trh nový fitness náramek Band 5, který je dostupný v českém jazyce. Zařízení se může pochlubit 0,95” AMOLED displejem, 24hodinovým monitorováním srdeční frekvence, různými sportovními režimy a osmi variantami ciferníků. To vše je nyní dostupné na českém trhu za 999 Kč.

Monitoring SpO2

Hladina saturace v krvi kyslíkem je klíčovým ukazatelem dodávek kyslíku do tkání a buněk. Dobré okysličení krve je nezbytné pro zásobování svalů energií pro jejich správné fungování. Hladina kyslíku v krvi mezi 90 % a 100 % jsou normálními hodnotami, zatímco hodnota SpO2 pod 89 % může být signálem k pozastavení cvičení nebo vyhledání lékařské péče.

Monitorování kyslíku v krvi je možné sledovat skrze Huawei Health v sekci „monitorování krevního kyslíku“. Stačí pouze zahájit měření a sledovat zobrazené výsledky. Monitorování SpO2 není určeno k diagnostice, léčbě nebo prevenci jakéhokoliv onemocnění, není zdravotnickým přístrojem. Všechna měřená data by měla být využívána pouze pro osobní potřebu.

24/7 monitorování

HONOR Band 5 nabízí uživateli režim monitorování 24/7, jenž využívá nejnovější technologii srdeční frekvence HUAWEI TruSeenTM 3.0 a zároveň poskytuje přesnější a nepřetržité monitorování srdeční frekvence v reálném čase, čímž uživatelům pomáhá sledovat jejich zdraví a kondici. Monitor srdečního tepu nebliká, zabraňuje rušení nočního světla a disponuje také varovným signálem srdeční frekvence, který vibruje a bliká jako upozornění, pokud frekvence uživatele překročí předem stanovené limity. HONOR Band 5 je také vybaven technologií TruSleepTM, která automaticky zaznamenává lehký, hluboký a REM spánek a monitoruje kvalitu spánku uživatelů. TruSleepTM je podporován technologií HUAWEI AI a certifikován Centrem pro dynamické biomarkery Harvardské medicínské školy, přesně identifikuje šest běžných poruch spánku a nabízí více než 200 doporučení pro zlepšení kvality spánku. Ve srovnání s předchozími modely má HONOR Band 5 vylepšen výkon přesnosti až o 96,3 %.

Profesionální kontrola pohybu

HONOR Band 5 je voděodolný v hloubce až do 50 metrů a zaznamenává počet uplavaných temp, rychlost, vzdálenost, intervaly, spálené kalorie a průměrný SWOLF pro různé styly plavání, což uživatelům pomáhá sledovat jejich progres a pomáhá tak zlepšovat techniku plavání.

Fitness náramek je spolehlivým společníkem cvičení, pečlivě sleduje tréninky uživatelů a poskytuje také různá doporučení pro zlepšení výkonu. Dále podporuje řadu outdoorových aktivit včetně běhu venku i na páse, jízdy na kole i na rotopedu, chůze, plavání i veslování.

Skvělý fitness pomocník s řadou funkcí

HONOR Band 5 je vybaven barevným dotykovým AMOLED displejem o velikosti 0,95“ s rozlišením 240×120 pixelů. Displej je snadno čitelný i za přímého slunečního světla. Baterie vydrží na jedno nabití až 14 dní běžného používání.

Po spárování HONOR Band 5 se smartphonem je uživatel schopen kontrolovat své příchozí hovory, SMS, e-maily a SNS oznámení. Funkce dálkového ovládání také umožňuje pořizování fotografií ze hlavní i selfie kamery telefonu pouhým jediným kliknutím. Pokud je navíc aktivní Bluetooth, je možné také využívat funkci „Najít telefon“.

George Zhao, prezident společnosti HONOR, řekl: „HONOR zákazníci jsou neuvěřitelné aktivní a dynamičtí lidé. Užívají si nové HONOR doplňky, které jim obohacují jejich životy a zároveň jim umožňují vyjádřit jejich osobitost. HONOR Band 5 je navržen tak, aby splňoval všechny tyto zmíněné potřeby zákazníků. Nabízí stylový design, který zároveň funguje jako měříč srdeční frekvence a fitness tracker, a to vše v jednom praktickém módním doplňku.“

Světový den srdce 2019

Při příležitosti Světového dne srdce 2019 bude HONOR Band 5 povzbuzovat lidi, aby si sami sobě slíbili, že se budou starat o své srdce s Huawei TruSeenTM 3.5, které poskytuje přesné a nepřetržité sledování srdečního rytmu v reálném čase a pomáhá tak uživatelů, sledovat jejich zdraví a kondici. Technologie TruSleepTM sleduje kvalitu spánku a poskytuje více než 200 návrhů ke zlepšení jeho kvality.

O značce mobilních telefonů HONOR

HONOR je odvážná značka. Značka pro zákazníky, kteří se nebojí dělat věci jinak – proti zažitým konvencím. HONOR přišel na trh s úplně novým obchodním modelem navrženým pro moderního zákazníka. Zařízení HONOR spoluvytváří uživatelé v rámci modelu Consumer to Business. Značka vychází svým zákazníkům vstříc nejen designem konkrétních zařízení, ale také přímým distribučním modelem. Zákazník, který si zakoupí zařízení značky HONOR, nezíská jen mobilní telefon. Získá dlouhotrvající svazek se značkou odhodlanou přispět ke splnění všech jeho potřeb ve světě moderních komunikací. Více informací naleznete na www.hihonor.com nebo na našem Facebooku http://www.facebook.com/honorcz.