Konec neefektivně využívaných kanceláří. Business Link Visionary představuje revoluční možnosti předplatného, které firmám optimalizují fixní náklady za pronájem prostor

Praha, 2. října 2019 – Prémiové pražské centrum Business Link Visionary nabízející plně servisované flexibilní kanceláře představilo nový způsob firemního předplatného svých prostor. Narušuje tím doposud přijímaná schémata flexibilních kanceláří i coworkingových center. Vedle standardní nabídky mohou nyní klientské společnosti využít dvě nové služby, které nabízejí mnohem více možností a flexibility v přístupu do kancelářských prostor. Největším přínosem nových produktů je možnost optimalizace fixních měsíčních nákladů za kancelářské prostory a zpřístupnění atraktivních kanceláří více zaměstnancům.

Na měnicí se trendy pracovního života reagují nejen samotní zaměstnavatelé, ale také poskytovatelé kancelářských prostor. Centrum Business Link Visionary z pražských Holešovic proto představilo nové možnosti předplatného, které lépe odpovídá poptávce klientů. Zatímco díky produktu Unlimited získá zákazník přístup do předem vybraných prostor pro všechny své zaměstnance, v rámci Stretch má za malý příplatek k dispozici přístup pro určený počet zaměstnanců. Pronajatý prostor však může současně využívat pouze předem daný počet osob. „Díky novému systému předplatného mají naši zákazníci příležitost rozšířit počet zaměstnanců, kteří mohou využívat všechny výhody našich flexibilních kanceláří. Navíc jde o účinný způsob, jak snížit fixní náklady za pronájem neefektivně využívaných kanceláří,“ vysvětluje výhody nových produktů Jana Gerhátová ze společnosti Business Link. Představené formy předplatného navíc reflektují trend, kdy velké společnosti sestavují dočasné týmy na krátkodobé projekty. V této fázi jsou vhodným řešením flexibilní servisované kanceláře jako Business Link Visionary a klient se může soustředit na optimalizaci pracovních činností.

Jednou z největších výzev dnešních manažerů je zvyšování flexibility a vytváření nástrojů pro zatraktivnění zaměstnavatele. Dnes již v mnoha odvětvích běžná práce z domova často odkrývá své slabé stránky, a proto jsou řídící pracovníci nuceni hledat nová řešení. Právě možnost změny pracovního prostředí je pro zaměstnance důležitým přínosem. Díky nově představeným předplatným získávají klienti Business Link Visionary ještě snazší přístup k perfektním kancelářským prostorům, které se mohou stát výrazným pracovním benefitem. „O chod našich prostor se stará největší podpůrný tým na trhu. Jejich využívání je velice snadné a komfortní. Rezervaci míst v rámci předplatného si zákazníci řídí prostřednictvím jednoduché aplikace,“ dodává na závěr Gerhátová.

O Business Link

Business Link Visionary v pražských Holešovicích nabízí flexibilní řešení pronájmu kanceláří. Vytváří profesionální zázemí jak pro korporátní týmy, malé a střední firmy, tak i pro freelancery. Nabízí 4 500 m2 a 600 pracovních míst, zasedací místnosti a prostor pro konání akcí. Business Link si pro své kanceláře vybírá kvalitní a zajímavé lokality, jež se nachází v rozvíjejících se čtvrtích a na důležitých dopravních uzlech, které jsou dobře dostupné nejen autem, ale i veřejnou dopravou. Za sítí prémiových kanceláří stojí společnost Skanska. Více informací naleznete na https://business.link/cz.

Reklamy