Eaton Tour 2019 pokračuje příští týden v Ostravě, Olomouci a Brně

Cyklus přednášek na téma inteligentní jištění a ovládání pro konstruktéry, projektanty a elektrotechniky se v příštím týdnu přesune na Moravu

Praha, 8. října 2019: Eaton Tour 2019, cyklus přednášek, který organizuje společnost Eaton v České republice již po 19té, pokračuje příští týden v Ostravě, Olomouci a Brně. Školení se uskuteční v úterý 15. října v hotelu Best Western Vista Ostrava, ve středu 16. října v hotelu Prachárna Park Hotel Olomouc a ve čtvrtek 17. října v hotelu AVANTI Brno. Poté, co se úvodní školení letošního ročníku v Plzni a Českých Budějovicích setkala s rekordní účastí, očekává se, že i v Ostravě, Olomouci a Brně přilákají mnoho zájemců z řad konstruktérů, projektantů a elektrotechniků. Těšit se mohou na aktuální témata, názorné ukázky a řešení z praxe a také skvělé vybavení akce řadou užitečných, odborných materiálů. Oblíbené jsou také konzultace se školiteli na místě a možnost vyzkoušet řešení a produkty v praktické části programu. 

Letošní Eaton Tour 2019 navštíví osm českých a moravských krajských měst. Školení vedou zkušení školitelé a přední odborníci společnosti Eaton. Zváni jsou konstruktéři, projektanti a elektrotechnici, kteří se v rámci těchto odborně-technických školení dozvědí novinky týkající se inteligentního jištění a ovládání. Probírat se tak bude teorie jištění a selektivity, bezpečnost práce na elektrickém zařízení, nový digitální jistič NZM, vybavení pro chytré domy a byty, elektromobily a představí se také novinka v oblasti řídících relé s integrovaným ethernetovým rozhraním easyE4. Kromě teorie a zajímavých témat jsou součástí školení také praktická řešení a ukázky vedené zkušenými lektory ze společnosti Eaton. Školení je možné absolvovat zdarma, platící účastníci si mohou vybrat z atraktivních dárků, a tak si vyzkoušet bezdrátově ovládat osvětlení ze smartphonu či programovat relé Easy E4. Více informací naleznete zde.

Společnost Eaton organizuje v průběhu roku mnoho přednášek a školení pro odborníky na nejrůznější témata jako elektroinstalace, projektování instalace, srovnávání různých systémů ovládání a mnoho dalších. „Praktická školení pro odborníky považujeme za velmi důležitá, protože to je nejlepší způsob, jak ukázat kvalitu řešení, která naše společnost nabízí a také umožnit účastníkům, aby si je sami vyzkoušeli,“ řekl říká Ľuboš Reviľák, ředitel oddělení servisu, produktové podpory a marketingu pro Českou republiku a Slovensko ve společnosti Eaton.

O společnosti

Společnost Eaton se zabývá řízením elektrické energie a její tržby za rok 2018 dosáhly 21,6 miliardy USD. Poskytujeme energeticky úsporná řešení, která našim zákazníkům pomáhají efektivně řídit elektrickou, hydraulickou a mechanickou energii více úsporně, bezpečně a udržitelně. Společnost Eaton se zaměřuje na zlepšování kvality života a životního prostředí využíváním technologií a služeb v oblasti řízení energie. Máme zhruba 100 000 zaměstnanců a prodáváme produkty zákazníkům ve více než 175 zemích. Více informací získáte na stránkách Eaton.com.