Panasonic TOUGHBOOK podporuje životní prostředí

Společnost Panasonic spouští portál pro distribuční partnery s novým vzhledem za doprovodu kampaně „Plant a Tree“, která ma za cíl pomoci životnímu prostředí.

PRAHA, ČESKÁ REPUBLIKA. 16. října 2019 – Panasonic TOUGHBOOK vybízí evropské distribuční partnery, aby skrze nový partnerský portál spolupracovali na vysazení přes 1 000 stromů v Evropě a v Tanzanii na podporu kampaně ForestNation, která má pomoci zmírnit hlad, chudobu a odlesňování.

Panasonic TOUGHBOOK představil nový partnerský portál pro informace, marketingovou podporu a registraci obchodů, jehož součástí je mimo jiné také zmíněný projekt. V rámci ochrany životního prostředí se společnost také rozhodla svým více než 500 partnerům zaslat kompaktní sadu k pěstování stromů, která obsahuje přihlašovací kód. Když distribuční partner použije kód, Panasonic skrze kampaň ForestNation v Tanzanii automaticky vysadí další strom.

Uvědomili jsme si, že růst našeho podnikání je symbolickou příležitostí k tomu, abychom zasadili nové stromy a podpořili tak životní prostředí,“ řekl Stefan Petterson, manažer prodejních distribučních kanálů pro Evropu pro Panasonic TOUGHBOOK. „S použitím nového partnerského portálu Panasonic TOUGHBOOK mají naši specialisté na distribuci odolných notebooků, tabletů a handheldových zařízení možnost posílit své obchodní kanály, zabezpečit marketingovou a technickou podporu prodeje a zároveň tak pomoci komunitám a životnímu prostředí v Evropě i Africe.“

Oživení evropského distribučního programu Panasonic TOUGHBOOK bylo jednou z hlavních priorit Stefana od doby, kdy v létě převzal roli manažera distribučního prodeje. V rámci oživení byla distribuční sekce rozdělena do tří samostatných oblastí: Engage program (pro partnery zabývající se odolnými notebooky a tablety), Edge program (pro partnery zaměřené na handheldová zařízení) a ISV program (pro partnery specializované na softwarové aplikace).

Portál poskytne partnerům nejnovější informace o plánu produkce, které jim pomohou rychleji reagovat na dotazy zákazníků a také zefektivnit proces marketingu, prodeje a plnění. Společnost Panasonic rovněž obnovila svůj program TOUGHBOOK University, aby pomohla svým partnerům posílit jejich znalosti o produktech a řešeních pomocí e-learningových nástrojů a webinářů.

Více informací o Panasonic TOUGHBOOK naleznete zde.

O skupině Panasonic System Communications Company Europe (PSCEU)
PSCEU je evropskou pobočkou Panasonic System Communications Company, globální B2B divize společnosti Panasonic. Cílem PSCEU je ulehčit práci profesionálům a pomáhat firmám zvyšovat jejich efektivitu a výkonnost. Pomáhá společnostem získávat, zpracovávat a přenášet všechny druhy informací, jako jsou hlasová, textová a obrazová data. S přibližně 350 zaměstnanci, se zkušenými experty, se schopnostmi řízení globálních projektů a s rozsáhlou evropskou partnerskou sítí nabízí PSCEU bezkonkurenční výhody na daném trhu.

Naším cílem je, aby spolu technologie neviditelně spolupracovaly a společnosti se tak mohly soustředit pouze na úspěch. Věříme, že by technologie měly především fungovat bez potíží. Podniky uspějí, pokud se budou moc zaměřit pouze na své zákazníky a všechny technologie jim budou nápomocny jako jeden celek. Proto jsme odhodláni vyvíjet produkty a řešení, které jsou tak samozřejmou součástí způsobu práce našich zákazníků, že jsou téměř neviditelné. Je to jako koňská síla v pozadí, která pohání obchodní úspěch. 

Společnost PSCEU se zabývá šesti kategoriemi produktů:

  • Broadcast & ProAV vám umožňuje vyprávět příběh prostřednictvím vysoce kvalitních produktů a řešení, které zajišťují hladký provoz a vynikající poměr ceny a výkonu v rámci celé řady dálkově ovládaných kamer, přepínačů, studiových kamer a ENG P2HD. Řada filmových kamer modelů VariCam a EVA1 zvládá nahrávání ve 4K a HDR (High Dynamic Range). Díky tomu jsou ideálním řešením pro kino, televizi, dokumenty a živou produkci.
  • Communication Solutions nabízí nejlepší telefonní systémy, terminálová zařízení SIP a profesionální „síťové“ skenery, díky kterým se můžete soustředit na komunikaci, nikoli na připojení. 

Computer Product Solutions poskytuje mobilním pracovníkům možnost pracovat kdekoli s řadou odolných notebooků Toughbook, podnikových tabletů Toughpad a elektronických systémů pro prodejní místa (EPOS). Společnost Panasonic byla v roce 2017 evropským lídrem a dosáhla tržního podílu 57 % v prodeji odolných notebooků

  • Industrial Medical Vision vyrábí aplikace pro různé segmenty včetně medicíny, biologických věd, ProAV nebo průmyslu. Produktové portfolio zahrnuje kompletní kamerové systémy a OEM kamerové systémy a vy tak můžete vidět to, co je lidskému oku téměř neviditelné. 
  • Security Solutions staví na tradici poskytování záznamů CCTV v průkazné kvalitě. Zajišťuje nejvyšší kvalitu obrazu za všech podmínek díky využití vysoce spolehlivých kamer s pokročilou technologií a systémům pořizování obrazového záznamu. Můžete se tak cítit v bezpečí.
  • Visual System Solutions nabízí nejširší řadu profesionálních displejů a projektorů a umožňuje profesionálům v oblasti audia a videa svobodně tvořit. S tržním podílem 39 % je lídrem na evropském trhu projektorů s vysokým jasem (Futuresource > 5 klm FR17, 3. čtvrtletí, mimo 4K a digitálního kina).

O společnosti Panasonic

Panasonic Corporation je světovým lídrem ve vývoji řady elektronických technologií a řešení pro zákazníky v oblasti spotřební elektroniky, zařízení pro domácnost, automobilového průmyslu a B2B. V roce 2018 společnost oslavila 100 let od svého založení. Nyní provozuje 582 dceřiných společností, 87 přidružených společností po celém světě a generuje konsolidované čisté tržby ve výši 62,5 miliard EUR za rok končící 31. března 2019. Společnost se napříč všemi divizemi snaží s použitím inovací vytvářet nové hodnoty. Díky svým technologiím chce vytvořit lepší svět a lepší život pro své zákazníky. Více o společnosti Panasonic najdete na: https://www.panasonic.com/global.