TCL EC78: Výjimečný obraz si zaslouží výjimečný zvuk

TCL uvádí na český trh novou modelovou řadu televizorů s rozlišením 4K Ultra HD a soundbarem Onkyo. Novinka byla poprvé představena na veletrhu IFA 2019

[22. 10. 2019] TCL, globální televizní značka číslo dvě a jeden z předních světových výrobců spotřební elektroniky, přináší na český trh novou řadu televizí TCL EC78, která spojuje bezrámový ultratenký kovový design, kvalitu obrazu 4K HDR PRO, technologii Wide Colour Gamut, Dolby Vision, HDR10+ a nejmodernější operační systém pro chytré televize Android TV. Nová řada je určena pro ty, kdo nechtějí dělat kompromisy mezi výkonem a elegancí. Prvotřídní vestavěný zvukový systém Onkyo je vybaven čtyřmi reproduktory s předním vyzařováním a umožní maximální audio zážitek v prostředí Dolby Atmos při sledování filmů, přehrávání hudby či hraní her. EC78 umožňuje také ovládání hlasem. Nová řada televizí TCL EC78 byla poprvé představena na veletrhu IFA 2019, aktuálně je na českém trhu již k dostání prostřednictvím vybraných prodejců. Dostupná je ve dvou velikostech, 55 a 65 palců. Oba formáty podporují DVB-T2 HEVC/H.265 s ověřením Českých radiokomunikací.

4K-Ultra HD a Wide Colour Gamut

Rozlišení Ultra HD (3840 × 2160) je čtyřkrát větší než Full HD. Uchvacující dokonalost a přesnost zobrazení na televizích TCL Ultra HD je zajištěna více než 8 miliony obrazových bodů. Použitá technologie Wide Colour Gamut zajišťuje škálu intenzivních a ultra-realistických barev digitálního kina. Oproti běžným LED obrazovkám reprodukuje barvy o 30 % čistší a sytější.

4K HDR 10+ 

Díky HDR 10+ je obraz bohatý, živý a plný detailů. HDR 10+ zajišťuje, že každá scéna je dokonale optimalizovaná pro barvy, kontrast a nejjemnější detaily.

Dolby Vision a Dolby Atmos

Dolby Vision HDR přináší mimořádné barvy, kontrast a jas a dělá z nich úžasný vizuální zážitek. Dolby Atmos se postará o realistický, dechberoucí prostorový audio zážitek.

Vestavěný ONKYO Soundbar

Čtyři integrované reproduktory s předním vyzařováním a s výkonem až 60 W zaručují zvuk, který každého vtáhne do děje ať už při sledování filmů, poslouchání hudby nebo hraní her. High-Class reproduktory ONKYO přenášejí uživatele do jiné dimenze filmových zážitků.

Hlasové ovládání Android TV

Televize TCL se systémem Android nabízejí možnost bezdotykového ovládání. Lidský hlas stačí mimo jiné k zapnutí, vyhledávání, změně programu nebo vstupu nebo úpravě hlasitosti.

Elegantní bezrámový kovový design s centrálním stojanem

Bezrámečkový design zvětšuje obrazovku bez rušivého vlivu rámu. Tento velmi tenký designový koncept využívá kov, což z něj dělá nejen elegantní, ale také trvanlivý kus řemeslné práce, která se hodí k vašemu obytnému prostoru. Dodáváno s elegantním kovovým centrálním stojanem, takže tento velký televizor lze snadno umístit na jakýkoliv povrch. Stručně řečeno: Spojení výkonu a elegance v dokonalé harmonii.

Cena a dostupnost

TCL 55EC780 (55″) a TCL 65EC780 (65″) jsou lokalizované pro český trh a jsou k dostání v síti vybraných internetových prodejců a ve většině kamenných prodejen hlavních prodejců spotřební elektroniky. Ceny začínají na 18 990 Kč včetně DPH pro 55palcovou velikost a na 24 990 Kč včetně DPH pro 65 palců.

Základní specifikace

Televize ANDROID SMART LED, 65″ (164 cm) respektive 55″ (138 cm), 4K Ultra HD, PPI 1700, Direct LED, HLG, Dolby Vision, DVB-T2/S2/C, H.265/HEVC, 3× HDMI, 2× USB, LAN, WiFi, Bluetooth, Miracast, herní režim, hlasové ovládání, Netflix, Google Assistent, VESA 400×200 mm, Dolby Atmos

Více na

https://www.tcl.com/cz/cs/seznam-novych-produktu/rada-ec78/65-ultra-tenka-hdr-pro-televize-se-soundbarem-onkyo-a-s-android-tv.html

###

Společnost TCL (01070.HK) je rychle rostoucí firma v odvětví spotřební elektroniky a hlavní hráč na poli výroby a vývoje televizorů. Společnost byla založena v roce 1981 v Číně a své aktivity má nyní na více než 160 trzích po celém světě. V roce 2018 společnost TCL obsadila druhé místo na globálním trhu televizorů. TCL se specializuje na výzkum, vývoj a výrobu spotřební elektroniky od televizorů přes mobilní telefony a audio techniku až po produkty pro chytrou domácnost. Prostřednictvím strategie „AI x IoT“ spojující umělou inteligenci a internet věcí se TCL snaží získat vedoucí postavení mezi společnostmi pro chytré technologie, které pomáhají zákazníkům prožívat chytrý a zdravý život

Pozn:

Vlastnosti, dostupnost a specifikace produktů TCL se mohou v jednotlivých částech světa lišit.

V případě některých modelů televizí může být vyžadováno další zařízení (například pro bezdrátové hands-free ovládání hlasem).

Amazon, Alexa jsou ochranné známky společnosti Amazon.com Inc. nebo jejích dceřiných firem.

Dolby, Dolby Atmos a symbol dvojitého D jsou registrované ochranné známky společnosti Dolby Laboratories. 

Dolby Vision je ochranná známka společnosti Dolby Laboratories.

Google Assistant nemusí být dostupný ve všech zemích a ve všech jazycích. Služba Google Assistant vyžaduje připojení k Internetu. Přenos dat může být zpoplatněn. Dostupnost a parametry jednotlivých specifikací a služeb mohou být omezeny nebo nedostupné v některých zemích.

Uvedené informace a specifikace jsou platné ke dni vydání zprávy. TCL si vyhrazuje právo upravovat specifikace bez předchozího upozornění.

Označeno tagem