TV Kuki rozšiřuje nabídku pro chytré televize. Seznam podporovaných platforem doplnila LG TV

Sledování chytré internetové televize Kuki bez set-top boxu si nyní užijí také majitelé LG TV. Aplikace pro chytré televizory značky LG je nyní k dispozici pro všechny zájemce. LG je tedy další platformou vedle již dříve spuštěných televizorů Android TV, zařízení Samsung a Apple TV, na kterých můžou diváci bez potřeby dalších zařízení využívat všechny výhody televize Kuki. Získávají tak možnost zpětného přehrávání až 168 hodin nebo vyhledávání pořadů podle žánrů, herců či hodnocení.

Ke spuštění Kuki na chytrých LG televizorech je potřeba pouze aplikace Kuki, která je jednoduše k dispozici v LG Content Store, a stahuje se přímo do televizoru „Pro zákazníky, kteří už Kuki využívají na jiných zařízeních, se po instalaci aplikace stačí pouze přihlásit do svého profilu. Ostatní se mohou jednoduše registrovat do Kuki konta a poté si jen užívat si televizní zábavu,“ doplňuje vedoucí prodeje Kuki Vladimír Tovarňák.

Kuki, která je produktem českých firem SMART Comp. a Planet A, rozšířením nabízených platforem o LG TV reagovala na dlouhodobou poptávku zákazníků. „Jedná se o úplně první aplikaci, kterou pro LG TV vydáváme. Naším cílem bylo především vyjít vstříc majitelům LG televizorů, aby mohli, stejně jako další diváci, využívat široké nabídky TV Kuki. Současnou aplikaci budeme navíc postupně vylepšovat, aby byla pro naše klienty uživatelsky co nejpříjemnější,“ dodává Tovarňák. Novou aplikaci Kuki si nyní můžou snadno nainstalovat na všechny modely LG televizí, které mají systém webOS 4.0 a vyšší.

Kuki je chytrá internetová televize, za jejímž vývojem stojí česká firma SMART Comp., a. s., na trhu působící pod značkou netbox, a společnost Planet A, a. s., s obchodní značkou AIM. Služba Kuki funguje od roku 2014 a je dostupná uživatelům v celé České republice i na Slovensku prostřednictvím libovolného internetového připojení. Funguje na principu prepaid, tedy na bezzávazkovém systému, kdy si zákazníci službu předplácejí na měsíc dopředu. Kuki nabízí přes 140 televizních kanálů, dokáže nahrát 100 hodin pořadů a umožňuje sledovat TV vysílání až sedm dní zpětně. Poskytuje také široký výběr filmových hitů v HD rozlišení. Přehrávání je možné v televizi, počítači, tabletu nebo mobilním telefonu.