máme pro vás to nejlepší: představujeme motorola one macro, moto g8 plus, a moto e6 play

více toho co zákazníci chtějí, včetně nových kamer, lepších baterií a vyššího výkonu

Naší misí je poskytovat mobilní inovace, které jsou důležité pro každého. Ať už hledáte samostatný telefon s jedinečnými novými funkcemi, jako je například makro objektiv fotoaparátu, který vás dostane 5x blíže k věcem, na kterých vám záleží, milovaná značka pro smartphony s vynikající výdrží baterie, fotoaparátem a zvukovým výkonem, nebo důvěryhodné a aktuální základy za přijatelnou cenu, máme pro vás řešení. V našem nejnovějším výběru zařízení určitě najdete svého dokonalého mobilního společníka- motorola one macro, moto g8 plus a moto e6 play.

blíž než kdykoliv předtím s motorola one macro

Některé detaily vždy uniknou z čoček smartphonů – barvy včely, kapička vody nebo pyl na květině. Pro ty, kteří si nechtějí nechat ujít malé věci v životě, představujeme motorola one macro, špičkový smartphone, který nabízí spotřebitelům nový způsob, jak vidět svět díky bezkonkurenční síle našeho jedinečného fotoaparátu s technologií Macro Vision.

Fotoaparát s technologií Macro Vision umožňuje zaostřit ve vzdálenosti 2 cm od objektu, který je 5x blíže než při normálním objektivu – vše bez dalšího příslušenství a doplňků. Ve skutečnosti vás žádný jiný smartphone na dnešním trhu nedostane blíž. Nyní můžete zachytit nejneuvěřitelnější detaily vašeho objektu a elegantně rozmazat pozadí pro profesionální vzhled, který bude obdivovat každý.

Navíc k vyhrazenému fotoaparátu s technologií Macro Vision, vysoce kvalitní hlavní senzor a inteligentní senzor hloubky zachycují úžasné snímky v okamžiku. Bleskurychlé zaostřování pomocí laseru dokáže zaostřit váš objekt za zlomek sekundy a umožní tak hlavnímu senzoru dělat ostřejší fotografie i v těch nejnáročnějších světelných podmínkách. Funkce umělé inteligence jako optimalizace obrazu, automatické snímání úsměvu a inteligentní kompozice za vás odvedou těžkou práci a posunou vaše záběry na další úroveň.

Víme, že problémem číslo 1 mezi spotřebiteli je výdrž baterie. Proto jsme použili 4 000 mAh baterii s dlouhou výdrží, s níž dokážete fungovat až do 2 dní.¹  A s inteligentní a úspornou čipovou sadou s umělou inteligencí, s vámi bude váš smartphone držet krok bez ohledu na to, kolik překrásných fotek zhotovíte.

Díky stylovému designu ve dvou úžasných barevných odstínech, Space Blue nebo intenzivním Ultra Violet, budete chtít tento telefon ukazovat stejně jako fotografie, které na něm uděláte. 6.2 – palcový displej Max Vision HD+ je ideální na ukázku vašich oblíbených fotografií, přičemž se stále pohodlně vejde do jedné ruky. Na motorola one macro je také k dispozici velké množství úložiště, takže 64 GB ROM a 4 GB RAM vám umožní ukládat více aplikací a úloh bez obětování výkonu.

moto g8 plus, náš dosud nejlepší g telefon

Přinášíme prvotřídní funkce, které zákazníci milují, jako například špičková technologie fotoaparátu, vynikající zvuk a dlouhá výdrž baterie, pro střední třídu – to je to, co je typické pro oblíbenou rodinu moto g. V naší dosud nejpůsobivější inovaci se nejnovější zařízení v rodině moto g, dostalo na další úroveň, aby zákazníkům poskytlo špičkové funkce po kterých touží, ve svěžím a současném, aktualizovaném designu.

moto g8 plus se může pochlubit tím nejlepším zážitkem z fotografování v rámci moto g, přičemž obsahuje inteligentní fotoaparát Quad Pixel se 4x vyšší citlivostí na světlo, který zajišťuje, že každý pořízený záběr bude ostrý a živý. moto g8 plus obsahuje některé z nejlepších současných novinek společnosti Motorola, včetně 48 MPx hlavního fotoaparátu s Nočním Snímáním,² senzoru hloubky a naší exkluzivní samostatné akční videokamery se 117° ultraširokým zorným úhlem na zaznamenávání širokoúhlých videí při držení telefonu ve svislé poloze. Pokud jsou pro vás prioritou selfie, má také přední 25 MPx fotoaparát, který vám dodá dosud ty nejživější barvy a obrázky.

Vychutnejte si ještě dokonalejší zážitek s 6,3 – palcovým displejem Max Vision FHD+ na moto g8 plus. S poměrem stran 19: 9, je bezokrajová obrazovka perfektní pro sledování vašich oblíbených pořadů a filmů. Dopřejte si neuvěřitelný zvuk díky duálním stereofonním reproduktorům vyladěným od Dolby®, které jsou dvakrát výkonnější a mají o 50% hlasitější basy pro nejpoutavější zvukový zážitek na telefonu moto g.

4 000 mAh baterie nabízí výdrž 40 hodin a technologie TurboPower™ na moto g8 plus zajišťuje, že se můžete rychle nabít, když je to nutné a získáte 8 hodin energie pouhých 15 minut nabíjení, abyste se mohli znovu bavit.⁴ 

moto g8 plus je vybavený Moto Experiences a čistým softwarem pro Android ™ 9 Pie, který naši fanoušci znají a milují, a přináší výkon fotoaparátu, displeje, zvuku a baterie, který hledáte. Vyberte si jeden v krásných barevných odstínech Cosmic Blue nebo Crystal Pink, nyní v aktualizovaném designu a voděodpudivou ochranou.  

moto e6 play přináší mnohem více za méně

Spotřebitelé s omezeným rozpočtem se mohou spolehnout na rodinu moto e, která poskytuje jedinečné a aktuální funkce, které potřebují za dostupnou cenu. Vyhledávači nejlepších nabídek s levnými telefony, které stále nabízejí kvalitu a výkon, budou ohromeni s moto e6 play. 

moto e play vám poskytuje rychlý přístup k vašim oblíbeným funkcím díky čtečce otisků prstů umístěné na zadní straně telefonu a vestavěné technologii odemknutí obličejem.

Najdete zde 32 GB vestavěného úložiště s možností rozšíření o dalších 256 GB pomocí slotu na kartu microSD.

Víme, že fotoaparát a baterie jsou vždy na prvním místě, proto jsme zahrnuli 13MPx zadní fotoaparát a 3 000 mAh baterii, díky které získáte dlouhodobou energii na jedno nabití.

5.5 – palcový displej Max Vision HD+ nabízí širší zobrazení, které zákazníci milují, a přitom se stále pohodlně drží v jejich ruce. moto e6 play přichází v poutavých barevných odstínech, Steel Black a Ocean Blue, které dotvářejí elegantní design.

Ceny a dostupnost

moto g8 plus bude v České republice k dispozici od 8. listopadu za doporučenou cenu 6990 Kč. 

motorola one macro bude v České republice k dispozici od 25. října za doporučenou cenu 5090 Kč.

moto e6 play bude v České republice k dispozici v průběhu listopadu za doporučenou cenu 2790 Kč.

Více informací a úplný seznam specifikací pro každý telefon naleznete na stránce motorola.com

1 Baterie musí být dostatečně vybitá; rychlost nabíjení se postupem nabíjení snižuje. Nabíječka se na některých trzích prodává samostatně. Uvedená výdrž baterie je pouze přibližná a závisí od průměrného užívání testovaného napříč smíšeným profilem uživatelů (který zahrnuje používání i pohotovostní režim) v optimálních podmínkách sítě. Skutečný výkon baterie se bude lišit a závisí na mnoha faktorech včetně intenzity signálu, nastavení sítě a zařízení, teploty, stavu baterie a způsobů používání.

2 48 MPx snímač spojuje 4 pixely do 1 velkého čtyřnásobného pixelu, výsledkem je fotografie s rozlišením 12 MPx.

3  Ve srovnání s jedním reproduktorem, je založen na interním testování společnosti Motorola a vybraných konkurenčních jednopásmových smartphonů. Výsledky se mohou lišit.

4 Baterie musí být dostatečně vybitá; rychlost nabíjení se postupem nabíjení snižuje. Nabíječka se na některých trzích prodává samostatně. Uvedená výdrž baterie je pouze přibližná a závisí od průměrného užívání testovaného napříč smíšeným profilem uživatelů (který zahrnuje používání i pohotovostní režim) v optimálních podmínkách sítě. Skutečný výkon baterie se bude lišit a závisí na mnoha faktorech včetně intenzity signálu, nastavení sítě a zařízení, teploty, stavu baterie a způsobů používání.

5 Voděodpudivý design vytváří bariéru, která pomáhá chránit před mírným vystavením vodě, jako jsou náhodné úniky, stříkání nebo lehký déšť. Není navržen tak, aby byl ponořen do vody nebo vystaven tlakové vodě nebo jiným tekutinám; může časem klesat. Není vodotěsný.