Games with Gold na listopad vám pomohou zahnat nudu!

Xbox připravil na dlouhé listopadové večery pro předplatitele Xbox Live Gold další atraktivní nabídku v rámci programu Games with Gold. Můžete se už tradičně těšit na celkem čtyři tituly: dva pro Xbox One a dva pro Xbox 360, přičemž hry pro Xbox 360 jsou díky zpětné kompatibilitě hratelné i na konzolích Xbox One.

Sherlock Holmes: The Devil’s Daugther

Dostupnost: 1. 11.–30. 11. pro Xbox One

Vezměte do ruky lupu a staňte se nejslavnějším detektivem světa ve hře Sherlock Holmes: The Devil’s Daughter. Tato fantastická adventura v sobě spojuje prvky vyšetřování, objevování a akce, zasazené do temného prostředí viktoriánského Londýna, kde se odehrává záhadný příběh obestírající vaši adoptivní dceru. Vývoj příběhu budou ovlivňovat vaše dedukce až do samotného ohromujícího vyvrcholení.

The Final Station

Dostupnost: 16. 11.–15. 12. pro Xbox One

Ve dystopickém světě hry The Final Station se stanete strojvůdci. V tomto postapokalyptickém dobrodružství se všude vyskytují nakažení lidé a vaším cílem je bezpečně dopravovat pasažéry po kolejích z jednoho místa na druhé. Budete muset dbát na to, aby váš vlak byl provozuschopný, hledat přeživší a dostat se do každé další stanice za každou cenu.

Star Wars Jedi Starfighter

Dostupnost: 1.–15. 11. pro Xbox One a Xbox 360

Prožijte znovu události, které předcházely epizodě II Hvězdných válek ve hře Star Wars Jedi Starfighter. Galaxie se zmítá v chaosu a Adi Gallia je vyslána jedijskou Radou vyšetřit nepokoje v systému Karthakk. Poletíte s ní novým prototypem jedijského hvězdného bitevníku, v němž budete muset manévrovat před nepřítelem, ničit jeho lodě a přenést boj do Obchodní federace. Síla vyráží na let!

Joy Ride Turbo

Dostupnost: 16.–30. 11. pro Xbox One a Xbox 360

Provádějte šílené kaskadérské kousky nebo vyzvěte své přátele na motokárovou „tour de force“ ve hře Joy Ride Turbo. Skákejte z útesů, převádějte své dovednosti a odemkněte si extra auta k ještě bláznivějším a nebezpečnějším pokusům. V této šílené závodní hře nemá zábava žádné hranice.

Další novinky ze světa Xboxu

Xbox Game Pass – nové tituly

  • The Outer Worlds
  • Afterparty
  • Lonely Mountains: Downhill
  • Secret Neighbor
  • LEGO Star Wars III
  • Minit
  • Subnautica (od 7. listopadu)

Další informace o přírůstcích do předplatného Xbox Game Pass najdete zde.

###

Všechny hry z programu Games with Gold jsou dostupné jen po omezenou dobu. Další podrobnosti o Games with Gold najdete na http://www.xbox.com/live/games-with-gold

Nenechte si ujít nejčerstvější novinky a sledujte Xbox na InstagramuFacebooku a Twitteru.