Nová služba Dreamview uspěla v soutěži Nejlepší pojišťovna 2019

První místo v kategorii Pojišťovací inovátor akce Nejlepší pojišťovna 2019 získala společnost Allianz za novou komunikační platformu Allianz NaDotek. Díky ní může pojišťovna zcela novým způsobem komunikovat se svými klienty sdílením obrazovky na dálku. 

Oceněné řešení do Česka přinesla společnost Dreamview pod originálním názvem Snapview. Pojišťovna Allianz byla první, kdo produkt implementoval do svého portfolia služeb a slaví s ním mimořádné obchodní úspěchy. Podle Davida Hájka, manažera oddělení telesales Allianz „je to revoluční obchodní nástroj, který se stal nedílnou součástí práce agentů pojišťovny.“ Snapview využívá například v sousedním Německu desítky velkých společností hlavně z oblasti bankovnictví, pojišťovnictví a finančních služeb.

Kromě komunikační platformy Snapview, má společnost Dreamview ve svém produktovém portfoliu ještě naprosto unikátní řešení biometrického podpisu InSign. Díky němu je možné zcela validním způsobem podepisovat dokumenty například na mobilním telefonu nebo tabletu. Navíc lze Snapview a Insign integrovat dohromady, takže podepisování dokumentů se může uskutečnit i na dálku, takže účastníci podepisující dokument nemusejí být přítomni v jednu chvíli na jednom místě. Díky využití InSign jsou podepsané dokumenty okamžitě digitalizované, což přináší velmi výrazné úspory.

Pro více informací : www.dreamview.cz