Na český trh přišel Lauben, nová značka pro dokonalé vaření i efektivní péči o domácnost

Česká republika, Praha – 7. listopadu 2019 – Distributor elem6, s. r. o., představuje v České republice novou značku Lauben, která nyní nabízí portfolio inovativních kuchyňských spotřebičů zaměřené na přípravu jídla v kvalitě „michelinské restaurace“. Jejím ambasadorem se stal Marek Fichtner, šéfkuchař a bývalý porotce pořadu MasterChef Česko.

Spolehlivé a moderní kuchyňské přístroje s intuitivním ovládáním umožňují soustředit se na zdokonalování vlastních kuchařských schopností. A zároveň jídlo by mělo být zdravé a vyvážené, kvalitně připravené a plné vitamínů, k čemuž nám napomáhají produkty značky Lauben, které právě přicházejí do ČR. Strategie značky je postavena na konceptu funkčního a čistého designu a jednoduchého ovládání. Produkty vám navíc přináší benefity, které naleznete u mnohem dražších výrobků určené pro profesionály. Získáte díky tomu čas a energii věnovat se tomu, co vás těší nejvíc.

Produkty Lauben jsou navrženy pro moderní kuchařské trendy, s nimiž nemusíte nutně experimentovat denně, ale když už se do toho pustíte, tak ať to stojí za to a máte pro tyto účely k dispozici pořádné vybavení. To od Lauben je určeno pro lidi, kterým není jedno, co jedí, vaření si užívají a používají k němu kvalitní suroviny.

Lauben Sous Vide Stick

Zásadním produktem značky Lauben na českém trhu je Lauben Sous Vide Stick SV01, zařízení pro přípravu pokrmů metodou sous vide, která spočívá ve vaření při nižších teplotách ve vakuu. V důsledku toho nepřijdete o důležité živiny, čerstvost použitých surovin ani o jejich chuť a vůni, a zároveň budete mít jistotu, že si všechny pokrmy zachovají svoji chuť a barvu. Metodu sous vide využívají i šéfkuchaři v michelinských restauracích a vy díky Sous Vide Stick můžete mít stejně hodnotný kulinářský požitek v pohodlí domova, avšak za výrazně nižší cenu.

Vařič reguluje předem nastavenou teplotu v rozmezí 20 až 95 stupňů a vy tak po úvodním nastavení nemusíte řešit nic dalšího. Efektivně uvaří za vás a vy si díky tomu ušetříte spoustu času a nervů. V neposlední řadě si díky metodě sous vide můžete pomocí tohoto zařízení předem připravit suroviny na grilování. K Lauben Sous Vide Stick dostanete jako dárek knihu deseti sous vide receptů od Marka Fichtnera, úložné pouzdro a 2 zip lock sáčky pro vaření.

Lauben Vacuum Sealer 

Druhým produktem pro zdravější a ohleduplnější životní styl je vakuovačka Lauben Vacuum Sealer VS01, díky které až pětinásobně prodloužíte trvanlivost potravin. Což je nejenom ekonomické, ale i ekologické, protože je zde větší pravděpodobnost, že vakuované potraviny využijete, na rozdíl od těch běžně ukládaných, jež často nestihneme spotřebovat, a které pak často končí v koši. Vakuovačka se snadno ovládá pomocí pouhých čtyř tlačítek. Vakuovačka je zároveň vhodná pro přípravu pokrmů využívající metodu sous vide, což z ní dělá skvělý doplněk pro Lauben Sous Vide Stick.

Ceny a dostupnost

Produkty Lauben jsou již dostupné na trhu za maloobchodní doporučené ceny: Lauben Sous Vide Stick za 2990 Kč a Lauben Vacuum Sealer VS01 za 1990Kč. Více informací o nich naleznete zde: www.lauben.com 

O značce Lauben

Skvěle chutnající, zdravé jídlo má základ v kvalitních surovinách, zdatnosti kuchaře a ve spotřebičích, které pomáhají připravit to nejlepší pro vás a vaši rodinu. Do vaší kuchyně vstupuje s našimi spotřebiči snadnost, pohodlí a jistota, že vaše práce přinese ty nejlepší výsledky. Stejně jako vás baví vaření, tak nás baví přinášet vám pečlivě designované, vyrobené a testované spotřebiče, které jsou přesně takové, jaké mají být: spolehlivé, moderní s intuitivním ovládáním, zaručující, že v kuchyni uvaříte přesně to, co chcete. Výrobcem produktů je je Tigmon GmbH.