S přenosným reproduktorem LAMAX Sentinel2 si hudbu užijete celý den a kdekoliv

Globální značka elektroniky LAMAX vypouští do světa bezdrátový reproduktor, s nímž si hudbu užijete i při outdoorových aktivitách.

Praha, 7. listopad 2019 – LAMAX Electronics (LAMAX), úspěšný výrobce audiovizuální techniky, přichází na trh s novým odolným reproduktorem LAMAX Sentinel2, se kterým si teď díky jeho pogumovanému tělu a voděodolnému zpracování můžete hudbu užít už opravdu kdekoliv, a to i ve stereofonním zvuku.

Reproduktor LAMAX Sentinel2 je celý pogumovaný, včetně tlačítek, a tak je dostatečně chráněn proti vodě, prachu i sněhu. Velikostně se novinka vejde akorát do ruky, a díky očku na karabinu podtrhující její „terénní“ povahu, si ho můžete zavěsit třeba na batoh i během náročné horské tůry.

Společně s reprákem dostanete k dispozici dvojici měničů s celkovým výkonem 20 W, což je na tak malé zařízení opravdu hodně. Díky podpoře funkce TWS (True Wireless Stereo) je navíc možné zkombinovat hned dva reproduktory Sentinel2 do stereo soundsystému. Reproduktor je vybaven hodně nadupanou baterií s kapacitou 3600 mAh a díky ní dokáže na jedno nabití hrát nepřetržitě až 24 hodin. To už je pořádná dávka hudby, se kterou vydržíš nejen párty s after-párty dohromady, ale klidně i celý víkend.  Pak ji nabiješ na plno za tři hodiny a jedeme znovu.

Také možnosti konektivity jsou bohaté – uživatelé se dočkají podpory novějšího, stabilnějšího bezdrátového standardu Bluetooth 5.0, který je zároveň i úspornější a šetří baterii nejen samotného reproduktoru, ale i spárovaného zdrojového zařízení, tedy primárně smartphonu. Z dalších technologií je k dispozici klasický 3,5mm jack (AUX vstup) pro drátové připojení, případně prostor pro microSD karty. Nabíjení pak probíhá už pomocí konektoru USB typu C, u kterého nemusíte přemýšlet, kterou stranou ho do zdířky vložíte.

V případě voděodolnosti podporuje LAMAX Sentinel2 standard IP67, což znamená nejen ochranu proti prachu a stříkající vodě, ale i přežití repráku bez následků v případě, že vám zmokne nebo omylem spadne do vody. Díky pogumovanému tělu je schopen vydržet půl hodiny pod vodou v hloubce do jednoho metru.

S rozměry 186 x 62 x 50 mm a hmotností 525 gramů je přenosný bezdrátový reproduktor LAMAX Sentinel2 skutečně kompaktní a univerzálně přenosný. Na českém trhu ho zakoupíte za doporučenou maloobchodní cenu 1990 Kč včetně DPH.

LAMAX Sentinel2 parametry:

  • Parametry reproduktoru: 2 × 10 W, Φ 48mm, 115 Hz ~ 15 kHz
  • Baterie: Li-Ion 3600 mAh
  • Doba přehrávání: Až 24 hodin
  • Doba nabíjení: 3 hodiny
  • Možnosti přehrávání: Bluetooth, AUX, Micro SD karta, TWS, Handsfree, Aktivace mobilního asistenta
  • Bezdrátová technologie: Bluetooth 5.0
  • Voděodolnost: IP 67
  • Rozměry: 186 × 62 × 50 mm
  • Hmotnost: 525 g

Více informací o tomto zařízení naleznete zde:
https://lamaxshop.cz/cs/bluetooth-audio/791-lamax-sentinel2-8594175353822.html

O společnosti LAMAX

Jsme LAMAX Electronics. Jsme výrobci elektroniky, kterou budeš chtít používat každý den. Ať si nasadíš sluchátka, zapneš reprák, natočíš svůj trip nebo použiješ jiný produkt – buď si jistý následujícím. Naše kousky jsou maximálně ready to use. Třeba k akční kameře u nás dostaneš celý set příslušenství. Proč? Protože tě netlačíme rovnou do dalšího nákupu. Taky neexperimentujeme s posledními hi-tech výstřelky. Místo toho přinášíme spolehlivé produkty za férovou cenu s dlouhou výdrží a super odolností. Prostě takové, co s sebou můžeš mít nonstop.