Společnost HONOR uvádí na trh HONOR 9X s výjimečným displejem a trojitým 48Mpx fotoaparátem pro zachycení krásných snímků za úžasnou cenu 5990 Kč

HONOR posouvá populární a dostupnou řadu X na další úroveň díky úžasně navrženému modelu HONOR 9X

Česká republika, 11. listopadu 2019 Globální značka chytrých telefonů HONOR dnes představila mobilní novinku HONOR 9X, nejnovějšího člena své výkonné série X, který se může pochlubit nadčasovou technologií v kategorii designu, fotografie a výkonu. S trojitým 48Mpx fotoaparátem a 6,59” HONOR FullView displejem nabízí telefon mimořádný uživatelský zážitek, a to jen za 5990 Kč.

Zachycení Xtra výjimečné fotografie

Uvedení modelu HONOR 9X svědčí o závazku společnosti přinést zážitek z jejich vlajkové lodi každému. HONOR 9X je vybaven 48Mpx trojitým fotoaparátem s širokou uzávěrkou f/1.8 a velkým senzorem ½”, který umožňuje uživatelům zachytit Xtra výjimečné okamžiky s úžasnou ostrostí. Díky pokročilým AI algoritmům vytváří AIS super noční režim fotografie ve vynikající kvalitě i v prostředí s nízkým osvětlením. Prostřednictvím 120° super širokoúhlé čočky mohou uživatelé zachytit ještě více v každém snímku. 

Xtra výjimečný FullView displej s ohromujícím dynamickým X designem

Přední část HONOR 9X se může pochlubit pohlcujícím 6.59 palcovým FullView displejem s technologií zobrazení na celé obrazovce s nulovým výřezem, což poskytuje zážitek ze sledování bez nežádoucího rušení. HONOR 9X se pyšní jednou z největších obrazovek použitých na zařízeních HONOR s působivým poměrem obrazovky k tělu 91 %.

Kromě Xtra výjimečného předního displeje se HONOR zaměřil i na design zadního krytu telefonu. Zadní panel inspirovaný diamanty je vyroben z více než 100 000 geometrických dlaždic, které odrážejí a lámou světlo a tím vytvářejí jedinečný design dynamického X. Pro splnění náročných estetických požadavků uživatelů přichází HONOR 9X v oslnivé safírově modré a vždy oblíbené půlnoční černé barvě.

Další produktové vlastnosti

  • H Holografický 3D zakřivený panel s rámem o hloubce 8,8 mm
  • 3.5 mm sluchátkový jack
  • Obousměrný USB-C konektor
  • Automatický přední pop-up fotoaparát
  • Celodenní výdrž baterie 4000mAh
  • 128GB interní úložiště, které lze rozšířit na 640 GB pomocí microSD karty 512 GB

„Ve společnosti HONOR věříme, že zůstaneme v popředí technologických inovací a designu chytrých telefonů, abychom našim uživatelům poskytli nejlepší zážitky ve své třídě,” řekl George Zhao, president společnosti HONOR. „Zavedením nových technologií, jako je umělá inteligence (AI) a internet věcí (IoT), mění způsob, jakým spotřebitelé vedou svůj život. HONOR 9X se svými hvězdnými funkcemi fotoaparátu, stylovým designem a bezkonkurenčním výkonným softwarem byl od základu navržen pro naše mladé a dynamické uživatele.“

Budování ekosystému inteligentních zařízeních

Uvedení modelu HONOR 9X a jeho nedávno obnovené řady nositelné elektroniky je součástí úsilí značky o vytvoření propojenějšího a inteligentnějšího světa pro spotřebitele. Minulý měsíc společnost HONOR představila svou první strategii loT nazvanou „1+8+N”, což znamená jeden chytrý telefon HONOR, osm kategorií vlastních zařízení a neomezené doprovodné produkty od svých partner na IFA 2019. Společnost HONOR plánuje představit velké množství chytrých telefonů a nositelné elektroniky v budoucnosti, aby umožnila svým zákazníkům snazší online a smart život.

O značce mobilních telefonů HONOR

HONOR je odvážná značka. Značka pro zákazníky, kteří se nebojí dělat věci jinak – proti zažitým konvencím. HONOR přišel na trh s úplně novým obchodním modelem navrženým pro moderního zákazníka. Zařízení HONOR spoluvytváří uživatelé v rámci modelu Consumer to Business. Značka vychází svým zákazníkům vstříc nejen designem konkrétních zařízení, ale také přímým distribučním modelem. Zákazník, který si zakoupí zařízení značky HONOR, nezíská jen mobilní telefon. Získá dlouhotrvající svazek se značkou odhodlanou přispět ke splnění všech jeho potřeb ve světě moderních komunikací. Více informací naleznete na www.hihonor.com nebo na našem Facebooku www.facebook.com/honorcz.