Serge Borenstein jako první v Síni slávy Best of Reality

13. 11. 2019 – Zakladatel a prezident společnosti Karlín Group Serge Borenstein získal za svůj dlouhodobý přínos českému stavitelství a developmentu významné ocenění. Stal se vůbec první osobností, která vstoupila do nově vzniklé Síně slávy prestižní tuzemské soutěže Best of Reality. Ta je organizována pod záštitou Asociace pro rozvoj trhu nemovitostí.

Ocenění získal Serge Borenstein na včerejším 20. ročníku výročních cen a na jeho nominaci se shodla odborná porota složená z předních tuzemských expertů nemovitostního trhu. Ta ocenila, že Serge Borenstein přinesl do Česka zcela nový přístup k budování měst. Jím založený Karlín Group jako jeden z prvních developerů přivedl do země světově uznávané architekty, pravidelně pořádá architektonické soutěže a zasloužil se o rozvoj moderního města, které plní všechny městské funkce – nabízí bydlení, práci, služby i zábavu. To vše  realizoval v pražském Karlíne, který proměnil z pozapomenuté čtvrti na moderní, fungující část Prahy. Podobně chce nyní postupovat i na dalších místech Prahy, zejména v pražských Holešovicích. 

Pravidla síně slávy Best of Reality: 

 

  • Osobnost trhu nemovitostí – obecně známá, uznávaná a respektovaná, bezúhonná 
  • Z řad developerů, investorů, stavbařů, bankéřů, právníků, poradců, působící minimálně 20 let na trhu nemovitostí v České republice
  • Osobnost, za kterou je viditelná pozitivní stopa – úspěšné projekty, kvalitní/nadčasová architektura, 
  • Osobnost nezapletená do skandálů, podezřelé transakce, soudní spory, 
  • Osobnost, která se snaží dělat činnost také pro blaho veřejnosti, města či společnosti