Přenosný reproduktor BML S-series S6 se hodí třeba i na cesty

Praha, 18. listopadu 2019  – Značka BML electronics uvádí na český trh bezdrátový reproduktor BML S-series S6, který s sebou přináší nejen minimalistický design, ale i na takto kompaktní tělo nebývale silný zvuk. A navíc si ho s sebou můžete sbalit třeba i na výlet.

Černé válcovité tělo přístroje je schopné vyprodukovat stereo zvuk o celkovém výkonu 10 wattů, a to ve vysoké kvalitě, za kterou by se nemusela stydět ani nominálně o třídu lepší (a dražší) zařízení. Na horní hraně „plechovky“ se nachází čtveřice tlačítek, přehledně označených piktogramy, a navíc podsvícených LED diodami, to abyste si svoji oblíbenou hudbu mohli vychutnávat i potmě.

Zdroj zvuku může být prakticky jakýkoliv, ale nejčastěji to bývá smartphone, se kterým bezdrátový reproduktor BML S-series S6 spárujete snadno pomocí technologie Bluetooth 4.2 (tu podporuje i velká většina dnešních notebooků). Možnosti konektivity zahrnují ještě USB vstup pro připojení flash disku, případně slot na SD karty. Součástí balení je i 3,5mm jack pro připojení zdrojového zařízení pomocí audio kabelu. A nebudete-li mít zrovna po ruce žádné takové zařízení, můžete využít integrovaného FM rádia pro naladění své oblíbené stanice.

Uvnitř designově vyladěného přenosného reproduktoru se nachází baterie o kapacitě 1 200 mAh, díky které vám hudba na jedno nabití bez přístupu k elektrické zásuvce dokáže hrát až šest hodin v kuse (a ztlumíte-li hlasitost, pak dokonce ještě déle). 

Pro úplnost je třeba zmínit ještě rozměry reproduktoru, které činí 72 x 75 x 210 mm, a hmotnost, která je pod půl kila, konkrétně 472 gramy. Novinku tak bez problémů zabalíte třeba do batohu, a přitom prakticky ani nepoznáte, že v něm máte něco navíc. Součástí balení jsou pak kromě samotného zařízení také nabíjecí micro USB kabel, kabel s 3,5mm audio koncovkou (jackem) a uživatelský manuál.

Přenosný reproduktor BML S-series S6 zakoupíte na českém trhu za doporučenou maloobchodní cenu 1499 Kč včetně DPH. 

Více informací o produktu můžete získat zde: https://www.bml-electronics.com/cs/produkty/s-series-s6/ 

O značce BML:
BML je mladá značka spotřební elektroniky, jež na evropském trhu nabízí moderní, a především kvalitní produkty za rozumnou cenu. Cílem není zákazníkovi nabídnout pouze funkční zařízení, ale také špičkovou technickou podporu a pomoc po celou dobu životnosti zakoupeného produktu. Elektronika BML je moderní, dostupná a především spolehlivá.