Expanzi jídla na váhu Multifood řídí Wozniak, zodpovědný je i za obchod a marketing

Ostrava, 19. listopadu 2019 – Jan Wozniak (35) se stal obchodním a marketingovým manažerem skupiny Dang Investment Group (DIG), provozovatele nově vznikající sítě restaurací s rychlým občerstvením Multifood. Kromě marketingu a obchodu je zodpovědný za rozvoj pobočkové sítě, která by se v nadcházejících třech letech měla rozšířit po celém Česku i větší části Slovenska.

„Výběr veškerých jídel v řetězci Multifood se řídí heslem Tvé jídlo, tvá volba a prodává se pouze na váhu, bez ohledu na surovinu, kterou si zákazník za jednotnou cenu za sto gramů jakéhokoli pokrmu z nabízené mezinárodní kuchyně vybere,“ vysvětlil jedinečnost konceptu Jan Wozniak, jehož hlavním úkolem je expanze do dalších desítek míst na českém a slovenském trhu. Skupina v těchto dnech například otevírá svoji první pražskou pobočku v novém Obchodním centru Stromovka. „Jednotlivé pobočky Multifoodu mají vždy stálou jednu polovinu nabídky jídel, druhou každý den obměňují a naši šéfkuchaři tak při přípravě pokrmů mají částečně volné ruce, ne jinak tomu bude i v Praze. Rád bych všechny pozval, aby si nový Multifood přišli sami vyzkoušet, otevřeno bude již od čtvrtka, 21. listopadu,“ doplnil Wozniak.

Svoji profesní kariéru Wozniak začal v roce 2009 v Třineckých železárnách jako ekonom řízení dceřiných společností. V této pozici zodpovídal především za reporting a vyváženost ekonomických ukazatelů (BSC). Pak vstoupil do oblasti sportovního managementu. V roce 2014 zastával funkci ekonoma třineckého hokejového klubu Oceláři a v letech 2015 až 2018, v roli výkonného manažera, zodpovídal za kompletní realizaci strategie Hokejového klubu Frýdek Místek.

Jan Wozniak vystudoval studijní obor Ekonomiky a managementu v průmyslu na Fakultě metalurgie a materiálového inženýrství VŠB – Technické univerzity v Ostravě. V roce 2018 absolvoval studijně pracovní cestu do Austrálie, kde na International House Sydney získal certifikát jazykového kurzu General English – Upper Intermediate.

Skupina vietnamských podnikatelů Dang Investment Group provozuje prostřednictvím svých dceřiných společností v Česku, Polsku a na Slovensku síť restaurací s rychlým občerstvením GUTY a nově i Multifood. Na českém trhu skupina vietnamských podnikatelů působí přes dvacet let a zaměstnává na tři stovky zaměstnanců nejrůznějších profesí.