Meze kreativitě se už nekladou. Vše zvládne multifunkce imagePRESS C165

PRAHA, 21. listopadu 2019 – Ať už jsou nároky vašich klientů na kvalitu a šíři tiskových řešení jakkoliv vysoké, žádná zakázka už vás nezaskočí. Canon představuje novou barevnou multifunkci imagePRESS C165, která tiskne rychlostí 65 stran za minutu. Spolu s širokou škálou použitelných materiálů, intuitivním ovládáním a možnostmi online dokončování uspokojí i potřeby a vytížení profesionálních copy center a reklamních agentur.

Spolehlivý a kvalitní tisk už dnes zákazníci berou jako povinný základ. Rostou ale požadavky na nová kreativní tisková řešení s vysokými nároky na kvalitu výstupu a s možností online dokončování, aby firmy nic nebrzdilo v dalším růstu a dobývání dalších zakázek a trhů. 

Nová multifunkce imagePRESS C165 proto v kompaktním těle ukrývá celou řadu nejmodernějších technologií, které umožňují tisknout kvalitní a kreativní tiskoviny vlastními silami. Lze s ní tisknout od černobílých uživatelských příruček až po vysoce kreativní propagační materiály pro prezentace klientům nebo konference, samozřejmostí jsou vizitky, bannery či plakáty.

„Spojuje v sobě všechny žádané funkce a plnohodnotnou konektivitu kancelářského zařízení, ale navíc nabízí také profesionální kvalitu odpovídající vysokým standardům oblasti produkčního tisku. Přirozeně tak posouvá hranice pro návrh a realizaci kreativních tiskovin,” přibližuje hlavní přednosti Michal Toman, Product Busineess Developer společnosti Canon CZ.

Kromě tisku na standardní papír A4 umožňuje i formáty SRA3, nebo dokonce prodloužené formáty až do 1300 mm. Podporuje také tisk na papír až do 350 g/m2, obálky, natírané nebo strukturované materiály a další možnosti. Samozřejmostí je i tisk variabilních dat a široké možnosti online dokončování. Kvalitu tisku a konzistentní výstup zajišťují technologie osvědčené v produkčním tisku – imagePRESS R-VCSEL Laser, 190 lpi bodový rastr, 2400 dpi a automatická gradace Multi-D.A.T. Novinkou v tomto zařízení je platforma MEAP (Mobile Enterprise Application), která umožňuje vývoj speciálních aplikací přímo v zařízení a otevírá tak další možnosti profesionálního využití.

„Barevná multifunkce imagePRESS C165 zvládne vyřídit naprostou většinu požadavků, od běžných kancelářských tisků až po graficky náročné aplikace. V reklamních agenturách nebo copy centrech jistě ocení široké možnosti tisku, které toto zařízení přináší a umožní tak nejen zkrátit a zefektivnit přípravu tiskovin pro své klienty, ale také nabídnout nové tiskové produkty.  Vysoce profesionálně vyhlížející tisk za přijatelné náklady si ale jistě najde své příznivce i v dalších sektorech, například v marketingových odděleních malých a středních firem,” uzavírá Product Busineess Developer společnosti Canon.

O společnosti Canon Europe

Canon Europe je zastoupení japonské společnosti Canon Inc., globálního poskytovatele technologií a služeb z oblasti zpracování obrazu. Canon působí přibližně ve 120 zemích, ve kterých zaměstnává 18 tisíc lidí. Na celkových celosvětových příjmech společnosti se Canon Europe podílí přibližně jednou čtvrtinou. 

Společnost Canon Inc. byla založena v roce 1937. Od té doby díky neustálým inovacím svých produktů a řešení stojí v oblasti zpracování obrazu na světové špičce. Canon obohacuje životy běžných lidí i firem prostřednictvím inovací v mnoha segmentech – od fotoaparátů přes komerční tiskárny a firemní konzultační služby až po zdravotnické technologie. 

Podniková filosofie společnosti Canon nese název Kyosei, což nejlépe vystihuje překlad „Společně žít a pracovat pro obecné blaho“. Společnost Canon Europe usiluje v rámci regionu EMEA (Evropa, Střední východ a Afrika) o udržitelný růst podnikání se zaměřením na snižování vlastního dopadu na životní prostředí. Stejně tak dbá na to, aby i její zákazníci při využívání produktů a služeb Canon minimalizovali množství produkovaného odpadu. 

Další informace o společnosti Canon Europe a Canon CZ jsou k dispozici na www.canon-europe.com a www.canon.cz.