Večer na maXXimum Evropy 2 s Petr Říbalem a Ondrou Urbanem v novém vysílacím čase

Praha, 2. prosince – Večer na maXXimum Evropy 2 s Petrem Říbalem a Ondrou Urbanem si od prosince polepší ve vysílacím čase. Mladou dynamickou dvojici moderátorů nově naladíte každý všední den od 18:00 do 20:00 hodin, kromě čtvrtka, kdy je střídá Bob Švarc s prestižní hitparádou Evropa 2 Music Chart.

 „Petr a Ondra spolu moderují v rádiu již přes dva roky, jako dvojice výborně fungují a skvěle se doplňují.  Posluchači se tak mohou těšit nejen na skvělou hudbu, která je hlavní podstatou Evropy 2, ale i na řadu vtipů, zábavných komentářů, stejně tak na písničky na přání a rovněž rubriku „Song za trest“, ve které si mohou podat svého protivného šéfa, kamaráda, partnera, souseda či kolegu,“ uvedla Martina Říhová, výkonná ředitelka společnosti Active Radio. Doposud se Večer na maXXimum vysílal od pondělí do čtvrtka od 20:00 do 22:00 hodin. Od prosince se přesouvá do nového času, každý všední den od 18:00 do 20 hodin, kromě čtvrtka, kdy tento čas zůstává vyhrazen pro prestižní hitparádu Evropa 2 Music Chart.

Jak okomentovali přesun ve vysílání Petr Říbal a Ondra Urban?

Petr Říbal prozradil: „S Ondrou se známe od jeho příchodu na Evropu 2 před čtyřmi lety, ihned jsme si padli do noty a stali se z nás velcí kamarádi. Chtěli jsme spolu jako dvojice moderovat v rádiu již od začátku, nakonec se nám to poprvé podařilo až na Silvestra před dvěma lety. Společné moderování si moc užíváme a věříme, že s námi i posluchači.“ A Ondra Urban ho doplnil: „Navíc jsme rádi, že čas přebíráme právě po naší Zorce a že se vracíme do času, ve kterém jsme v minulosti již vysílali. Večer má obrovskou výhodu v tom, že den je z velké části za námi, a tak ho můžeme již částečně zhodnotit. Pro posluchače si vybíráme vždy to nejzajímavější, co se se za ten den událo nejen u nás, ale i v zahraničí.“ Zorka Hejdová od poloviny listopadu nově moderuje Odpolední show Evropy 2 s Tomášem Zástěrou každý všední den mezi 15:00 a 18:00 hodinou, jak dříve informovalo Active Radio. K tomu do konce listopadu ještě moderuje MaXXimum muziky v čase (od 18:00 do 20:00 hodin), který nově přebírá Večer na maXXimum. Součástí pořadu zůstává u posluchačů velmi oblíbená rubrika „Song za trest“. Oba moderátoři se shodují, že nejvíce si posluchači stěžují a nechávají zahrát song svému šéfovi, partnerovi kvůli běžným sporům, ale i učiteli kvůli neohlášenému zkoušení či nepozornému řidiči, kterého potkají na silnici. 

Aktuální program Evropy 2 naleznete na stránkách: https://www.evropa2.cz/program.

Podle nejnovějších výsledků výzkumu měření poslechovosti Radioprojektu rádio Evropa 2 obhájilo pozici jasné jedničky mezi mladými posluchači. V cílové skupině 15-39 let si týdně toto rádio naladí více jak 1 milion posluchačů.

Active Radio

Active Radio a.s. je multimediální skupina vlastnící rádia EVROPA 2, Frekvence 1, Rádio Bonton, Rádio Dance, Youradio a Youradio Talk. Patří jí rovněž dětský projekt Pigy. Provozuje řadu on-line médií, streamingových audio služeb, sdružuje skupiny fanoušků na sociálních sítích a pořádá eventy. Divize NoLimits ročně pořádá akce pro více než 100 tisíc osob. Od roku 2018 patří holdingové společnosti Czech Media Invest.