Veeam představuje rozšířený partnerský program akreditovaných služeb

S pomocí služeb Veeam Accredited Service Partner (VASP) mohou členové programu odlišit své nabídky, získat vyšší hodnotu realizace a podpořit zákazníka na cestě k úspěchu

Baar, Švýcarsko; 10. prosince 2019: Společnost Veeam® Software, lídr v zálohovacích řešeních umožňujících Cloud Data Management™, oznámila spuštění rozšířeného programu Veeam Accredited Services Partner (VASP) s cílem posílit partnerské možnosti při prodeji, nasazení a podpoře řešení Veeam a zajistit tak vyšší spokojenost zákazníků. Toto rozšíření partnerského programu je v souladu s modelem společnosti Veeam pro uvádění produktů na trh a umožňuje jejím partnerům poskytovat zákazníkům přímé dodávky služeb.

Podle studie 2019 Veeam Cloud Data Management Report až 71 % členů vedení firem a osob zodpovědných za rozhodování v oblasti informačních technologií, kteří se průzkumu zúčastnili, potvrdilo, že technologie bude nejvýznamnějším faktorem jejich digitální transformace. Jelikož implementace produktů je stále složitější, společnost Veeam vnímá rostoucí zákaznickou poptávku po partnerech, systémových integrátorech nebo samostatných konzultantech, kteří jim zajistí kvalitní, profesionální služby a technické implementace související s řešeními Veeam. Nový program mění strukturu oddělení profesionálních služeb společnosti Veeam na model založený na prodejních kanálech a interní zdroje jsou věnovány výhradně členům programu VASP. Prostřednictvím rozšířeného programu Veeam VASP mohou nyní jeho členové diferencovat nabídky služeb a podpořit úspěch zákazníků. 

„Dnes je správa dat pro růst organizace nezbytností. Mají-li lídři zachovat konkurenceschopnost, potřebují kvalifikované profesionály, kteří zajistí implementaci a správu technologií, které jim umožní transformaci směrem k chytřejší firmě,“ řekl Danny Allan, viceprezident pro produktovou strategii společnosti Veeam. „Společnost Veeam je odhodlaná dodávat obchodní model, který se plně zaměřuje na partnerský ekosystém a poskytuje zákazníkům nejvyšší úroveň služeb. Díky rozšířeným možnostem našeho partnerského ekosystému dostávají partneři nástroje, s jejichž pomocí mohou měnit a řídit průběh řešení i zákaznickou cestu.“ 

Nový program nabízí svým členům mnoho výhod, mezi něž patří například:

  • Tvorba nových obchodních a výnosových příležitostí pro partnery nabízející služby
  • Zdroje, které umožní prodejním týmům partnerů získat větší, komplexnější smlouvy
  • Rozšířené partnerské možnosti a vybavení pro dodávky
  • Zrychlené časové zhodnocení (TtV) s hlubší integrací 
  • Navazující vzdělávání ve sféře možností a služeb společnosti Veeam, společně s beta testováním nových funkcí, s cílem zajistit přijetí efektivního řešení a celkovou spokojenost zákazníků

Členové programu VASP získají přístup k:

  • Službám společnosti Veeam na partnerském portálu, jenž pomáhá s tvorbou portfolia služeb
  • Nabídce spolupráce a speciálních služeb, například k nástrojům pro změnu velikosti a škálování a sadám služeb 
  • Speciálním zdrojům pro zajištění spokojenosti zákazníků

 

Další informace o programu VASP naleznete na adrese: https://propartner.veeam.com/vasp. Lokálního člena programu VASP naleznete na adrese: https://www.veeam.com/find-a-veeam-accredited-service-partner.html.

Podpůrné citace

„Jako původní člen programu VASP získáváme ze spolupráce se společností Veeam mimořádnou hodnotu. Nová vylepšení a přidané interní zdroje nám umožňují i nadále přinášet nejlepší možná řešení a pomáhat zákazníkům dosahovat cílů v oblasti dostupnosti dat. Program VASP zajišťuje partnerům celou řadu výhod; umožňuje nám spolupracovat s dalšími partnery společnosti Veeam v oblasti záruk pro nabídku služeb, pomáhá zajistit rychlou integraci našich zdrojů s Veeam řešeními, a zajišťuje, že služby a řešení, které vyvíjíme a přinášíme na trh, jsou v přesném souladu s posláním společnosti Veeam a zaměřují se na koncové zákazníky,“ řekl Brandon Jackson, technický architekt pro řešení konvergovaných datových center ve společnosti CDW.

„Vážíme si jmenování akreditovaným poskytovatelem služeb Veeam v USA, které není jen potvrzením pevnosti našeho vzájemného vztahu, ale rovněž dokládá technickou odbornost společnosti Ingram Micro a průběžné investice do technologií Veeam. Doplnění našeho aktuálního portfolia produktů, řešení a certifikačních školení společnosti Veeam o tuto skutečnost upevňuje naši hodnotu v očích partnerů a perspektivních klientů,“ řekl Greg Richey, ředitel řešení digitální transformace ve společnosti Ingram Micro.

###

O společnosti Veeam Software

Veeam je lídr v oblasti zálohovacích řešení umožňujících Cloud Data Management™ a poskytuje jednotnou platformu pro modernizaci zálohování, urychlení hybridního cloudu a zabezpečení vašich dat. Veeam má více než 365 000+ zákazníků na celém světě, včetně 81 % ze žebříčku Fortune 500 a 66 % ze žebříčku Global 2000. Hodnocení spokojenosti zákazníků Veeam je 3,5násobkem průměru v odvětví a je ve své oblasti nejvyšší. Globální ekosystém Veeam zahrnuje vice než 70 000 partnerů a exkluzivními prodejci jako jsou společnosti HPE, NetApp, Cisco a Lenovo. Veeam sídlí ve švýcarském městě Baar a má pobočky ve více než 30 zemích světa. Více informací naleznete na stránkách https://www.veeam.com, společnost Veeam můžete sledovat na Twitteru @Veeam.